کلاهبرداران 6 میلیارد ریالی در قزوین دستگیر شدند

قزوین - ایرنا - فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: 2 کلاهبردار حرفه ای با بزه انتسابی به میزان 6 میلیارد ریال در حوزه فروش مسکن توسط ماموران آگاهی این استان دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نیروی انتظامی قزوین، سرهنگ مهدی حاجیان روز پنجشنبه افزود: درپی وصول یک فقره پرونده با موضوع کلاهبرداری و فروش واحد های آپارتمانی و مغازه به چندین نفر و با توجه به اینکه اکثر مال باختگان از قشر کارگر و زحمتکش بودند با تشکیل یک کارگروه ویژه موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی اضافه کرد: با تلاش فنی ماموران پلیس آگاهی هویت یکی از متهمان در قزوین شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر شد.
سرهنگ حاجیان اظهار داشت: با اقدامات فنی و شگردهای پلیسی صورت گرفته، متهم دیگر پرونده نیز در یکی از استان های هم جوار شناسایی و پس از اخذ نیابت قضائی و هماهنگی لازم در استان تهران دستگیر و به پلیس آگاهی قزوین منتقل شد.
به گفته این مسئول انتظامی، متهمان دربازجویی های تخصصی و فنی ماموران آگاهی استان به بزه انتسابی از طریق فروش یک واحد آپارتمان به چندین نفر اعتراف کردند.
سرهنگ حاجیان با اشاره به اینکه متهمان پس از تکمیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند تصریح کرد: تاکنون این پرونده چندین شاکی داشته و شهروندانی که به این شیوه و شگرد مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند می توانند با مراجعه به پلیس آگاهی استان برای پیگیری موضوع از طریق قانونی اقدام کنند.
9925/6012

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال