گاز برخی مناطق محله مینودر قزوین قطع می شود

قزوین - ایرنا - گاز برخی مشترکان محله مینودر شهر قزوین فردا دوشنبه به دلیل انجام عملیات تعمیرات اضطراری به طور موقت قطع می شود.

به گزارش ایرنا، شرکت گاز در اطلاعیه ای اعلام کرد: گاز مشترکین شهرک مینودر قزوین، خیابان الهیه، خیابان توانا و کوچه های الهیه یکم تا نهم به علت تعمیرات اضطراری، فردا دو شنبه از ساعت 8:30 تا 19 قطع خواهد شد.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: شرکت گاز استان قزوین ضمن عذرخواهی، از مشترکین این مناطق می خواهد ضمن رعایت کامل نکات ایمنی از بسته بودن شیر‌های وسایل گازسوز تا قبل از وصل مجدد گاز اطمینان یابند و از دستکاری تجهیزات مربوطه همچون کنتور و رگلاتور نیز خودداری کنند.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: بلافاصله پس از اتمام تعمیرات، وصل مجدد گاز مشترکان از طریق مراجعه حضوری کارکنان امداد انجام می‌شود.
بخش دیگری از این اطلاعیه می افزاید: بر همین اساس و به منظور رعایت کامل مسائل ایمنی در زمان وصل گاز، حضور مشترکان در محل الزامی است.
در قسمت پایانی این محدوده آمده است: مشترکان محدوده اعلام شده در صورت نیاز می‌توانند با شماره تلفن‌های 194 و یا02833357103 پست امداد شهرستان قزوین و شماره تلفن 02833372409 دفتر روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین تماس بگیرند.
3013

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال