احیای صنایع راکد از اولویت های سازمان صمت قزوین است

قزوین - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: احیای کارخانجات راکد و بازگشت آنها به چرخه فعالیت از اولویت های این دستگاه در سال رونق تولید به شمار می رود.

سعید نبیل شامگاه سه شنبه در جریان بازدید استاندار، رئیس کل دادگستری و دادستان قزوین از شهرک صنعتی خصوصی برلیان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: فهرست واحدهای راکد و نیمه فعال استان با تفکیک مشکلات آنها با جزییات تهیه شده و تلاش می شود تا به ترتیب اولویت برای بازگشایی این دسته از صنایع اقدام شود.
این مسئول با بیان اینکه بخشی از مشکلات واحدهای تولیدی به مسایل حقوقی و قضائی بازمی گردد،اظهار داشت: دستگاه قضائی استان عزم راسخی به حل مشکلات واحدهای تولیدی دارد و ضمن رعایت چارچوب های قانونی می کوشد تا به کمک دستگاه های اجرایی از جمله سازمان صمت آمده و به رونق تولید کمک کند.
وی با اشاره به نام گذاری سال جدید به نام رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری،اظهار داشت: شعار امسال فرصت بسیار مناسبی برای تقویت صنایع محسوب می شود و در همین راستا از همه ظرفیت های قانونی و امکانات دستگاه ها برای گرداندن چرخ های صنعت در استان بهره خواهیم برد.
رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت قزوین همچنین گفت: با اهتمام استاندار و رئیس کل دادگستری و همچنین همراهی دستگاه های مربوطه و بانک ها در سال رونق تولید شاهد بازگشایی واحد کاشی برلیان بوئین زهرا که از بزرگترین صنایع استان است، خواهیم بود.
این مسئول گفت: در جریان بازدید امروز مقرر شد سرمایه در گردش مورد نیاز این واحد به شکل پله ای و مرحله به مرحله پرداخت و خط تولید این کارخانه که قادر به ایجاد اشتغال برای 500 نفر و همچنین صادرات محصولات خود به خارج از کشور است، امسال دوباره راه اندازی شود.
3013

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال