استاندار:

فضای قزوین از ابتدای سال 98 معطوف به تولید است

قزوین - ایرنا - استاندار قزوین در دیدار نوروزی با نماینده ولی فقیه در استان گفت: فضای استان قزوین از ابتدای سال 98 با توجه به نام گذاری این سال به نام رونق تولید،معطوف به تولید است.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین، عبدالمحمد زاهدی در این دیدار اظهار داشت: به دنبال نام گذاری امسال به نام رونق تولید، اولین روز کاری خود را با افتتاح و راه اندازی واحد تولیدی اشکان چینی در شهرستان البرز که نزدیک به هفت سال تعطیل بود آغاز کردیم.
استاندار قزوین همچنین گفت: در آخرین روز از سال 97 نیز مشکل بدهی شهرداری ها به پیمانکاران حل و مرتفع شد و امیدواریم طرح‌ها و پروژه‌های این حوزه نیز در سال جاری با قوت و کیفیت بالاتری اجرایی و عملیاتی شود.
وی در ادامه گفت: سال جدید با حادثه سیل در استان های گلستان و مازندران همزمان شد که خسارت زیادی را به هموطنان ما در برخی از مناطق این استان ها وارد کرد و همدلی و همراهی مسئولین و مردم در حمایت و امدادرسانی به حادثه دیدگان توانست انسجام ملی را به نمایش گذاشته و قدری از آلام حادثه‌دیدگان بکاهد.
استاندار قزوین افزود: روند حمایت،پشتیبانی و امداد رسانی به سیل زدگان سرعت و شتاب بیشتری به خود گرفته است و از استان قزوین نیز تجهیزات مورد نیاز از جمله پتو و مواد غذایی و چند فروند بالگرد برای مناطق سیل زده استان گلستان ارسال و اعزام شده و برای ارسال تجهیزات و کمک های بیشتر آمادگی لازم وجود دارد.
3013

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال