بهره مندی 3108 مسافر از خدمات طرح نوروزی جوانان هلال احمر قزوین

قزوین - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر قزوین گفت: از ابتدای اجرای طرح خدمات نوروزی در 25 اسفندماه سال 97 تاکنون 3108 مسافر به پست های ثابت جوانان این جمعیت مراجعه کردند.

حسن آصفی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین در این مدت 219 مسافر و گردشگر نیز از خدمات پست های سیار که با دوچرخه یا پیاده در تردد هستندT بهره مند شدند.
وی اضافه کرد: در قالب این طرح پست های ثابت و سیار و همچنین فضاهای دیگر برای ارایه خدمات فرهنگی، مذهبی و درمانی و راهنمایی مسافران نوروزی آماده می شود.
آصفی ادامه داد: در این راستا 10 پست ثابت در مسیر تردد مسافران در جاده ها، 2 پست سیار(سحاب)، 10 فضای دوستدار کودک و 2 خیمه نماز برای ارایه خدمات به مسافران ایجاد شده است.
وی همچنین گفت: همچنین در کنار این پست ها 13 ایستگاه سلامت نیز به منظور ارایه خدمات رایگان بهداشتی و درمانی مانند فشار و قند خون در محل های مشخص شده برپا شده اند که تاکنون هزار و 181 نفر به آنها مراجعه کرده اند.
آصفی اظهار داشت: در فضاهای دوستدار کودک نیز 580 نفر و در خیمه های نماز 46 نفر حضور یافته اند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر قزوین افزود: در این ایام هزار و 520 مسافر نوروزی نیز به کمپین بهرفت که مربوط به بهبود رفتارهای ترافیکی است، پیوسته اند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر قزوین افزود: این خدمات توسط 84 عضو جوان زن و 56 عضو جوان مرد از شاخه های مختلف کانون های آزاد، دانشجویی، دانش آموزی، روستایی و غنچه های هلال به مسافران نوروزی ارایه شده است.
7388*3013

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال