فرهنگ ایثار و شهادت بهترین راه مقابله با دشمنان است

قزوین - ایرنا - مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: فرهنگ و روحیه ایثار و شهادت را باید بهترین راه برای مقابله نقشه های دشمن در عرصه های فرهنگی دانست.

به گزارش پنجشنبه شب ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین، صدیقه ربیعی در حاشیه مراسم عطرافشانی گلزارشهدای والامقام قزوین ضمن گرامیداشت روز شهدا اظهار کرد: نام گذاری 22 اسفند ماه، سالروز صدور فرمان بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی به عنوان روز بزرگداشت شهدا، تداعی‌گر ارزش و قداست خون شهدای سرافراز و مقام والای شهیدان گلگون کفن در به ثمر نشستن انقلاب اسلامی است‌.
وی اظهار داشت: بی شک اقتدار، امنیت، پیشرفت و توسعه کنونی کشور، مرهون خون‌های پاک و مقدس این عزیزان و ایثار و مقاومت خانواده های صبور آنان است.
ربیعی افزود: با نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، شاهد پیروزی های بسیاری در مقاطع حساس و تاریخی بوده ایم و برای تداوم این موفقیت ها، موظفیم این میراث گرانقدر فرهنگی و انقلابی بیش از پیش ارج نهیم.
این مسئول خاطرنشان کرد: پاسداشت خون شهدای جان برکف ایران اسلامی و فرهنگ ایثار و مقاومت را حفظ کرده و به نسل های آینده منتقل کنیم.
3013

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال