حوادث غیرمترقبه در واحدهای تولیدی قزوین کاهش یافت

قزوین - ایرنا -مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: حوادث غیرمترقبه از جمله آتش سوزی در واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان امسال نسبت به سال گذشته کاهش یافته است.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، حمیدرضا خانپور در نشست هماهنگی مدیریت بحران استان قزوین گفت: با توجه به انجام بازدیدها، ممیزی‌ها و توصیه‌های ایمنی، برگزاری دوره‌های آموزشی رایگان و گزارش‌های درس آموزی از حوادث، تعداد روز‌های بدون حادثه امسال نسبت به سال گذشته از 2 روز به 3 روز کاهش یافته است.
این مسئول اظهار داشت: طرح ممیزی ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی برای واحد‌های تولیدی، صنعتی و خدماتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی با هدف ارتقای سطح ایمنی، بهداشت و محیط زیست در حال اجراست و در این راستا تاکنون برای 230 واحد تولیدی و صنعتی فرایند ممیزی HSSE انجام شده است.
وی با بیان اینکه ارتقای ایمنی در شهرک های صنعتی حفاظت از سرمایه های کشور است، اظهار داشت: استان قزوین با بیش از سه هزار واحد تولیدی و صنعتی در بیست شهرک و ناحیه صنعتی و تعدادی لکه صنعتی بصورت بنگاه‌های صنعتی خرد، کوچک و متوسط، ظرفیت های بالقوه‌ای برای جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی دارد.
3013

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال