تقویت بخش تعاون از ضروریات اقتصاد کشور است

قزوین - ایرنا - استاندار قزوین گفت: تقویت بخش تعاون و تجمیع سرمایه های خرد برای انجام کارهای بزرگ، از ضروریات اقتصاد کشور به شمار می رود.

به گزارش ایرنا، عبدالمحمد زاهدی روز پنجشنبه در نشست با فعالان تعاونی های کشاورزی قزوین افزود: رونق تعاون در بخش کشاورزی و طرح های روستایی از جمله مواردی است که باید آنرا با جدیت بیشتری دنبال کنیم.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: برای حل مشکلات آبی کشاورزان و دامداران باید تعامل و تفاهم بیشتری بین دستگاه ها صورت پذیرد.
استاندار قزوین همچنین با اشاره به دریافت هزینه های مرتبط با حقابه و نظارت بر کنتورهای هوشمند و اختلاف نظر جهاد کشاورزی و آب منطقه ای در این خصوص،گفت: لازم است به منظور حل این مساله نشست مشترک برای تعامل و مفاهمه در این خصوص تشکیل شود.
استاندار قزوین همچنین گفت: اگر مشکلات کشاورزان در حوزه حق آبه و نظارت بر کنتورهای هوشمند در استان با برگزاری نشست های مشترک حل نشد ، لازم است که مباحث در کارگروه حفظ حقوق بیت المال مطرح شود.
وی همچنین گفت: ساخت و ساز در حریم رودخانه ممنوع است و اگر مجوزی وجود دارد جهاد کشاورزی باید برای جبران خسارت رضایت این افراد را اخذ کند.
9925*3013

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال