اشتغالزایی کار جهادی محسوب می شود

قزوین -ایرنا - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی قزوین گفت: اشتغالزایی و ثبات اشتغال از سوی واحدهای تولیدی و سرمایه گذاران در شرایط کنونی کشور یک فعالیت جهادی محسوب می شود.

به گزارش ایرنا، مسعود بابایی در آئین اختتامیه جشنواره امتنان از برگزیدگان جامعه کار و تولید و منتخبین سیزدهمین مسابقات قرآنی کارگران قزوین تاکید کرد: خوشبختانه طی سال های گذشته در حوزه کارگری استان علاوه بر توجه به رشد و گسترش واحدهای صنعتی، در بخش های فرهنگی و ورزشی کارگران نیز اقدامات قابل توجهی نیز صورت گرفته است.
وی با اشاره به برگزاری این مراسم،گفت:برای گزینش برگزیدگان جامعه کار و تولید قزوین اسامی 60 واحد نمونه به کمیته های بدوی ارسال شد و پس از بررسی در اختیار کارگروه و کارشناسان صنعت، معدن و تجارت و سازمان فنی و حرفه ای قرار گرفت.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی افزود: این جشنواره که ابتکاری از سوی وزارتخانه است، موجب دلگرمی و انگیزه کارآفرینان و سرمایه گذاران می شود.
وی در ادامه به حوزه منتخبان بخش قرآنی نیز اشاره و تاکید کرد: همه ساله شاهد برگزاری این رقابت ها هستیم و در این دوره نیز 160 خواهر و 125 برادر در بخش قرائت و حفظ 10 و 20 جز و کل قرآن کریم حضور داشتند.
8054*3013

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال