جشن چهل سالگی انقلاب در دانشگاه آزاد قزوین برگزار شد

قزوین - ایرنا - به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی روز دوشنبه ویژه برنامه ای با حضور آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش ایرنا نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین در این مراسم با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران هم اکنون در چهل سالگی خود در اوج اقتدار قرار دارد، گفت: ایران اسلامی در بسیاری از عرصه های علمی، فرهنگی و نظامی به پیشرفت های بزرگی دست یافته و در بخش های مختلف جزو کشورهای برتر دنیا است.
آیت الله عبدالکریم عابدینی افزود: مسیری که با مجاهدت های چهل ساله مردان، زنان و پیران و جوانان انقلاب هموار شده و امروز با امید به آینده روشن انقلاب همچنان نیازمند روحیه مجاهدت و تلاش برای تحقق اهداف دیگر انقلاب در ابعاد فرهنگی، علمی، عرفانی، سیاسی، اجتماعی، صنعتی، نظامی، اقتصادی و امور بین الملل است.
وی اضافه کرد: زمانی که امام خمینی ( ره ) مبارزه با حکومت پهلوی را آغاز کرد عده ای به ایشان می گفتند با کدام نیرو و نفر عزم مبارزه با شاه را دارید اما ایشان در پاسخ فرمودند سربازان من در گهواره هستند و همین نوزادان حامی و پشتیبان پیروزی انقلاب و دوران دفاع مقدس شدند.
امام جمعه قزوین افزود: زمانی انقلاب اسلامی به چاردیواری مدرسه فیضیه خلاصه می شد و رژیم ستمشاهی آنجا را نیز با زور و شکنجه از طلبه ها گرفت اما امروز می بینیم مرزهای انقلاب به کشورهای یمن، سوریه، لبنان و غزه توسعه یافته است.
اجرای موسیقی و استند آپ کمدی از دیگر بخش های این مراسم بود.
7388*6101

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال