مردم از آرمانهای انقلاب کوتاه نخواهند آمد

قزوین - ایرنا- مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوی گفت: مردم ایران با حضور پرشور خود در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن نشان دادند که از آرمانهای انقلاب و اسلام کوتاه نخواهند آمد.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام روح الله فاطمی نسب روز دوشنبه در جمع راهپیمایان شهر اقبالیه اظهار داشت: ملت ایران با حضور پرشور خود در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن توطئه های دشمنان خارجی را نقش بر آب کردند.
وی افزود: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان از اقتدار ملت است چرا که مردم با حضور باشکوه خود در این راهپیمایی به سران استکبار گفتند که هیچ گزینه ای اعم از تهدید نظامی و تحریم اقتصادی برایشان ترس آور نیست.
مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: مقام معظم رهبری استقامت و وحدت را مهم ترین پیام های یوم الله 22 بهمن دانسته اند.
فاطمی نسب خاطرنشان کرد: عبور از شرایط دشوار کنونی کشور که کشور با جنگ همه جانبه اقتصادی ، سیاسی و رسانه ای دشمن مواجه شده است، نیازمند روحیه بالای مسئولان کشور است تا بتوانند با همه توان برای حل مشکلات تدبیر کنند و این راهپیمایی روحیه مسئولان را به خوبی افزایش خواهد داد.
وی با اشاره به اینکه راهپیمایی 22 بهمن تجلی وحدت و همبستگی چهل ساله ملت است، تصریح کرد: حضور یکدست و متحدانه ملت در راهپیمایی 22 بهمن بر باد دهنده ترفندهای استکبار جهانی برای مقابله با جمهوری اسلامی نیز خواهد بود.
فاطمی نسب گفت: حضور باشکوه ملت در راهپیمایی 22 بهمن نشان دهنده عزم ملت برای پیشبرد اهداف بر زمین مانده انقلاب بود که در دهه پنجم محقق خواهد شد.
6012

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال