مرحله جدید عرضه گوشت منجمد ستاد تنظیم بازار در قزوین آغاز شد

قزوین - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار قزوین گفت: مرحله جدید عرضه گوشت قرمز منجمد به میزان 41 تن با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار از امروز شنبه در قزوین آغاز شد.

به گزارش ایرنا، منوچهر حبیبی شامگاه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: توزیع و فروش این میزان گوشت در 60 فروشگاه بزرگ زنجیره ای و تعاونی مصرف استان آغاز شده است.
وی، قیمت این گوشت ها را هر کیلو 290 هزار ریال اعلام کرد و گفت: توزیع گوشت از سوی ستاد تنظیم بازار با هدف تامین نیاز مصرف کنندگان و کنترل قیمت این محصول انجام می شود.
این مسئول با بیان اینکه دولت می کوشد با تامین نهاده های دامی از طریق واردات و عرضه آن با دلار 4 هزار و 200 تومان به مرغداران از افزایش قیمت این محصول جلوگیری کند، یادآور شد: ستاد تنظیم بازار بر روند تامین کالاهای اساسی و پرمصرف همچون گوشت سفید و قرمز، برنج، چای، قند و شکر و روغن و تخم مرغ نظارت دارد.
حبیبی با بیان اینکه کار خرید و ذخیره سازی میوه شب عید مردم استان نیز آغاز شده است، اظهار داشت: بر همین اساس نزدیک به 2 هزار تن سیب و پرتغال در سردخانه ها ذخیره و در ایام پایانی سال در ایستگاه های ستاد تنظیم بازار با قیمت مصوب دولتی عرضه خواهد شد.
3013

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال