هدف ایرنا گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست

قزوین چهار راه تجارت، زندگی و مقاومت

جدیدترین شماره هفته نامه مینودر در مطلبی با عنوان قزوین چهار راه تجارت، زندگی و مقاومت به اهمیت ظرفیت گردشگری و توریستی قزوین پرداخته است.

در این مطلب می خوانیم: همان طور که همه ما می دانیم در گذشته هر شهر دارای حریمی بود که آن را محصور می کرد.دروازه شهرها اهداف مختلفی مانند دفاع،امنیت،ایمنی،تجارت و کسب عوارض داشته اند و برای همین توسط نظامیان یا مقامات شهری اداره می شدند.
دروازه شهر محلی برای نمایش انواع گوناگون اطلاعات عمومی مانند اطلاعیه های مالیاتی و عوارض،مقررات محلی و مطالبات قانونی بوده اند.
این هفته نامه سیاسی،اجتماعی،فرهنگی و ورزشی در مطلبی دیگر با عنوان قفل بی تدبیری بر دستان قطعه سازان مشکلات فعالان این عرصه را به بهانه تورم قیمت قطعات یدکی مورد بررسی قرار داده و نوشته است: هفته پیش قطعه سازان کشور با ارسال نامه ای به ریاست جمهوری خواستار رفع مشکلاتی شدند که عدم حل آنها را در ظرف یک هفته موجب بیکاری گسترده و توقف تولید در صنعت قطعه سازی می دانستند.
قطعه سازان در این نامه قیمت فروش،کسری نقدینگی، دشواری های تامین مواد اولیه و همین طور تسویه خریدهای اعتباری و ارزی و ریالی مدت دار را از اصلی ترین مشکلات این حوزه عنوان کردند.
حال و هوای یلدا پای کرسی های قدیم، حس ناب کنار هم بودن، پژوهش ناباوری، درد صنعت استان، توزیع 200 میلیارد تومان ارزش افزوده در استان قزوین و فقط 50 درصد از پسماندهای تولیدی در قزوین مدیریت می شود از دیگر مطالب هفته نامه مینودر است.
هفته نامه مینودر به مدیرمسئولی عاطفه مشایخ در قزوین منتشر می شود.
6101

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال