شهادت و ایثار اوج روحیه یک ملت است

قزوین - ایرنا - شهردار قزوین شهادت و ایثار را اوج روحیه یک ملت دانست و گفت: ملت بزرگ ایران در دفاع مقدس جانانه در مقابل ظلم و تجاوز ایستادگی کرد و با شهادت و از خودگذشتگی به بهترین شکل ممکن از سرزمین خود پاسداری به عمل آورد.

به گزارش بعدازظهر شنبه ایرنا و به نقل از روابط عمومی شهرداری قزوین، علی صفری در بازدید از محل برگزاری کنگره ملی سه هزار شهید در نمایشگاه بین المللی استان با بیان اینکه خواسته بزرگ شهدای عزیز حفظ وحدت آحاد جامعه است، ادامه داد: اگر قرار است به آرمان شهدای گرانقدر نزدیک شویم باید وحدت ملی را تحکیم کنیم.
این مسئول با اشاره به اینکه شهدا فراتر از مقیاس جریان های سیاسی و متعلق به تمامی اقشار ملت ایران هستند، خاطرنشان کرد: این فصل مشترک می تواند به تقویت روحیه وحدت ملی همه احزاب و جریانات سیاسی کمک کند تا در شرایط فعلی کشور که دشمن با تمام قوا به جنگ اقتصادی با ملت ما آمده است، زمین گیر شود.
صفری به برگزاری باشکوه کنگره ملی سه هزار شهید این استان اشاره کرد و گفت: شهرداری و شورای اسلامی شهر قزوین با تمام قوا همگام با سایر دستگاه های ذیربط و در راستای برگزاری این رویداد مهم تاریخی و فرهنگی تلاش دارد تا پیام این واقعه در سراسر کشور و جهان به نحو مطلوبی انعکاس یابد.
کنگره ملی سه هزار شهید استان قزوین از 20 تا 24 آبان ماه جاری در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی قزوین برگزار می شود.
8054

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال