مرکز درمان ناباروری در قزوین راه اندازی می شود

قزوین - ایرنا - رئیس بیمارستان ولایت قزوین گفت: اولین مرکز دولتی درمان ناباروری قزوین از اول آذر ماه سال جاری در این بیمارستان راه اندازی می شود.

دکتر علی اکبر کرمی روز چهارشنبه در جریان نشست با خبرنگارانی که در قالب یک تور رسانه ای از این بیمارستان دیدن کردند، افزود: خدمات این مرکز با تیم تخصی دوره دیده اعم از جراح و جنین شناس با حدود یک چهارم تعرفه بخش خصوصی ارائه خواهد شد.
وی همچنین از راه اندازی مرکز غربالگری سرطان این مرکز از آذرماه خبر داد و گفت: با راه اندازی این مرکز تمام افراد مشکوک به سرطان و یا کسانی که سابقه فامیلی سرطان دارند می توانند با مراجعه به مرکز و انجام آزمایشات از بیماری و یا سلامت خود اطمینان حاصل کنند.
رییس مرکز آموزشی درمانی ولایت گفت:این مرکز هم اکنون دارای 300 تخت بیمارستانی است که با راه اندازی بخش رادیوتراپی 30 تخت و مرکز غربالگری 50 تخت دیگر به این ظرفیت افزوده خواهد شد.
وی افزود: ورودی اورژانس این مرکز هم اکنون ماهانه 6 هزار نفر و تعداد بیماران بستری آن نیز ماهانه حدود هزار و 300بیمار، اعمال جراحی بین 700 تا هزار بیمار و مراجعات به درمانگاه ها نیز 30 هزار نفر است.

** بیمارستان ولایت به مرکز آموزشی درمانی مستقل ارتقا یافت
رئئیس بیمارستان ولایت گفت: این مرکز از اول آبان ماه به مرکز آموزشی درمانی مستقل ولایت تبدیل شده و از نظر مالی هیچ وابستگی به دانشگاه علوم پزشکی ندارد و تنها جنبه نظارتی دانشگاه بر این مرکز ادامه خواهد داشت.
وی اضافه کرد: در همین راستا خدمات وی آی پی نیز به این مرکز افزوده شده و امکان دریافت تعرفه بالاتر از دولتی را نیز خواهد داشت.
دکتر کرمی ادامه داد: بر این اساس اگر بیماری تمایل به دریافت خدمات خصوصی تر داشته باشد با بیمه تکمیلی خود می تواند از این خدمات بهره مند شود و خدمات ارایه شده به وی نیز توسط دانشجویان نخواهد بود بلکه با انتخاب بیمار، خود جراح بر بالین وی حاضر شده و شرح حال از او می گیرد.
6012/7388

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال