2 مجموعه اقامتی قزوین آماده بهره برداری شدند

قزوین - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قزوین گفت: 2 مجموعه اقامتی شامل یک هتل و یک کمپ بوم گردی آماده بهره برداری این استان در هفته دولت افتتاح می شوند.

محمدعلی حضرتی ها روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مجموعه های یاد شده شامل هتل چهار ستاره بغدادی در شهرستان تاکستان و کمپ اقامتی فدک در بوستان باراجین قزوین هستند.
به گفته وی، هتل چهار ستاره بغدادی ظرفیت 200 مهمان و کمپ بوم گردی فدک در بوستان یک هزار هکتاری باراجین قزوین نیز دارای 60 سوئیت جهت اقامت گردشگران و مسافران طراحی شده است.
حضرتی ها یادآور شد: گسترش مجتمع های اقامتی در قالب هتل و اقامتگاه های بوم گردی از اولویت اداره کل میراث فرهنگی این استان بوده زیرا موجب تقویت زیرساخت های گردشگری و جذب بیشتر مسافر در سطح استان می شود.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قزوین با اشاره به هفت مجموعه اقامتی بوم گردی این استان که در طول سال به گردشگران و مسافران خارجی و داخلی خدمات ارایه می دهند، اظهار داشت: تلاش داریم با جذب تسهیلات مورد نیاز بانکی جهت رشد صنعت گردشگری روستایی تا پایان امسال این تعداد را به 30 مجموعه افزایش دهیم.
6104/8054

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال