رییس کمیسیون اصل 90:

همه ارکان نظام باید به کمک دولت بیایند

قزوین-ایرنا-رییس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: همه ارکان نظام باید به کمک دولت بیایند تا قوه مجریه با توان بیشتری در پی حل مسایل و مشکلات کشور باشد.

داوود محمدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با یادآوری سخنرانی هفته گذشته رییس جمهوری در جمع مسئولان ارشد دولت،افزود: مواضع و صحبت های دکتر روحانی پیرامون مسایل داخل و خارجی و ضرورت تقویت انسجام برای حل مشکلات کشور را مثبت، مفید و موثر ارزیابی می کنم.
نماینده مردم قزوین،البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: بار سنگین امور اجرایی کشور بر دوش دولت است بنابراین باید 2 قوه دیگر کمک کنند تا قوه مجریه در انجام وظایف قانونی خود موفق باشد.
وی با بیان اینکه مجلس تعامل خوب و سازنده ای با دولت دارد،گفت: این تعامل به حدی است که ما در حوزه های انتخابیه خود گاهی مورد نقد نیز قرار می گیریم در حالی که تلاش داریم تا دولت به اهداف خود در خدمت رسانی به کشور و مردم دست پیدا کند.
رییس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با اشاره به جایگاه نظارتی نمایندگان بر عملکرد قوه مجریه،اظهار داشت: گاهی کاستی ها و نارسایی هایی به چشم می خورد که ما به عنوان نماینده مردم وظیفه داریم تا به آنها عکس العمل و واکنش نشان دهیم و دولت را ملزم کنیم که بر مدار وظایف قانونی خود حرکت کند.
3013/6012

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال