بهره گیری از فناوری روز برای حفاظت از محیط زیست ضروری است

قزوین - ایرنا- مدیر کل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: بهره گیری از فناوری های روز برای پایش و نظارت مستمر و اصلاح فرایند بازرسی در عرصه های تحت پوشش این سازمان ضروی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قزوین، رحمان وهاب زاده روز جمعه در هفتمین همایش واحدهای بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان حفاظت محیط زیست کشور در قزوین افزود: وظیفه شرعی، اخلاقی و ذاتی حکم می کند که همگان از سرمایه های ملی و انفال حفظ و حراست کنند.
وی با یادآوری ضعف مدیریت منابع آبی و حقابه زیستی تالابها درسال های گذشته اظهار کرد: اگر در گذشته منابع آبی کشور درست مدیریت می شد وضعیت کنونی بهترمی بود، بنابراین یکی از اهداف این همایش گوشزد کردن مسئولیت اصلی نظارت و پایش و ارزیابی عملکرد مدیران است.
وی استان قزوین را یکی از استانهای پیشرو در مسایل محیط زیستی دانست و گفت: این استان در مدیریت منابع آبی و پایشهای مستمر در آلاینده ها برنامه های خاصی دارد و بایستی از تجارب آن استفاده شود.
وهاب زاده اظهارکرد: هفتمین همایش سراسری بازرسی ارزیابی و عملکرد وپاسخگویی به شکایات با هدف توسعه نظام پیشگیری از انحراف، تعامل، هم اندیشی،هم گرایی وهم افزایی بازرسان اجرایی برگزارمی شود .
این همایش با شعار محیط زیست پاک برای همه به مدت سه روز در قزوین ادامه دارد.
6012

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال