امام جمعه و استاندار از راهپیمایان قزوینی قدردانی کردند

قزوین-ایرنا-نماینده ولی فقیه در استان و استاندار قزوین در پیامی مشترک از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس قدردانی کردند.

در این بیانیه که روز شنبه صادر و یک رونوشت از آن به ایرنا نمابر شده، آمده است: مردم همیشه در صحنه استان قزوین بار دیگر حضور حماسی و انقلابی شما در راهپیمایی روز قدس همراه و همگام با خروش ملت بزرگ ایران و سایر مسلمانان در اقصی نقاط جهان، در تاریخ انقلاب اسلامی جاودانه شد.
فریادهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکای شما لرزه بر پیکره ضعیف و رو به زوال رژیم منحوس صهیونیستی و استکبار جهانی انداخت و آن را بیش از پیش بی جان کرد.
امام جمعه و استاندار قزوین ضمن تشکر از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس خاطر نشان کردند: پیام حضور و عدالت ‌خواهی شما و فریاد رسای بیزاری از استکبار و اعلام نفرت عمومی از رژیم اشغالگر قدس، به گوش سردمداران این رژیم کودک ‌کش و امریکای جهان‌خوار رسید و تحقق وعده الهی حکومت صالحان بر زمین را نویدی دوباره داد و اقتدار مسلمانان را در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و همه مستضعفان جهان به رخ اشغالگران و حامیان آنها کشید.
در پایان این بیانیه آمده است: به امید خداوند و تحت زعامت ولی امر مسلمین جهان و در پیروی از معظم له تا رسیدن به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید بوده و مشمول دعای خاص حضرت بقیه الله الاعظم (عج) باشیم.
6104/8054

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال