ائمه جمعه قزوین از راهپیمایان روز قدس قدردانی کردند

قزوین-ایرنا-ائمه جمعه قزوین روز جمعه با صدور بیانیه ای از حضور پرشور مردم ولایت مدار این استان در راهپیمایی با شکوه روز قدس تشکر و قدردانی کردند.

در این بیانیه که عصر جمعه در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: امروز در آخرین جمعه از ماه پرفیض و برکت رمضان المبارک، روز جهانی قدس، روز بزرگ « مرگ بر اسرائیل» و روز رساترین فریاد علیه تجاوز صهیونیستها و روز حمایت همه‌جانبه از فلسطین قهرمان در جای جای ایران بود.
بیانیه فزوده است:امروز ایران اسلامی یکصدا با سایر آزادگان و عدالت‌خواهان جهان شعار دفاع از فلسطین و اسلام و مظلومین و مبارزه با اشغالگران صهیونیستِ تروریست‌پرور را سر داد و مردم مومن، روزه‌دار و انقلابی استان قزوین نیز همگام با امت حزب‌الله با پشت سرگذاشتن و درک ایام و لیالی پربرکت قدر با حضور در راهپیمایی شکوه‌مند و باعظمت روز جهانی قدس، یکپارچه و یکصدا خشم مقدس و نفرت و انزجار و برائت خود را از ظلم و جور رژیم غاصب آدم‌کش صهیونیستی فریاد زدند.
ائمه جمعه استان قزوین دراین بیانیه از مردم انقلابی، ولایت‌مدار و روزه ‌داران ماه میهمانی خدا که با این خیزش عظیم و پاک معنوی در راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس پرشورتر از گذشته شرکت کردند، تشکر و قدردانی کرده و آورده اند: از بابت این نعمت و موهبت الهی جبهه خضوع و جبین شکر بر آستان کبریایی حضرت احدیت ساییده و شکرگزار این نعمت بزرگ الهی خواهیم بود.
راهپیمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در 102 شهر و روستای استان قزوین برگزار شد.
7388/6012

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال