روز قدس جریان سازی علیه نظام سلطه است

قزوین-ایرنا-نماینده ولی فقیه در استان و استاندار قزوین با صدور پیامی مشترک از روز جهانی قدس به عنوان یک جریان سازی علیه نظام سلطه و استکبار جهانی یاد کردند و از مردم برای شرکت در راهپیمایی این روز دعوت به عمل آوردند.

به گزارش ایرنا، متن پیام آیت الله عبدالکریم عابدینی و عبدالمحمد زاهدی به مناسبت روز جهانی قدس به شرح زیر است:
ابتکار هوشمندانه حضرت امام خمینی(ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس نه یک نامگذاری صرف که بیشتر یک جریان سازی فرهنگی- سیاسی و ترسیم راهبردی سرنوشت ساز در روند مقاومت اسلامی و طراحی جبهه ضدسلطه در جهان است.
در ادامه این پیام آمده است: این حرکت بدون تردید نشانه تدبیر و دوراندیشی امام راحل عظیم الشان(ره) در حمایت از ملت مظلوم ،آزاده و مقاوم فلسطین است تا برای همیشه فریاد وحدت و همدلی جهان اسلام است و خروش یکپارچه امت اسلامی علیه ظلم و بیداد در یاد و خاطره مسلمانان عالم زنده بماند و فراموش نکنند که بیت المقدس پاره تن اسلام است.
در بخش بعدی این پیام آورده شده است: روز جهانی قدس، روز پایمردی و ایستادگی در برابر زورگویان است، روزی که نماد حریت، عدالت طلبی، ظلم ستیزی، وحدت و همدلی جهان اسلام است، تا با خروش یکپارچه علیه ظلم و بیداد پرچم عدالت طلبی را در جهان برافراشته و ظرفیت و توان خویش را به رخ زیاده‌خواهان بکشند.
در قسمت دیگری از این پیام آمده است: اینجانبان ضمن اعلام خشم و انزجار از رژیم منفور صهیونیستی، از عموم مردم شریف، متدین و ولایتمدار استان قزوین دعوت می کنیم همچون سنوات گذشته باحضور یکپارچه و پر شور خود ضمن حمایت بی‌دریغ از مبارزات ملت مظلوم فلسطین و محکوم کردن اقدام وقیحانه و خودسرانه انتخاب بیت المقدس بعنوان پایتخت رژیم سفاک و ددمنش صهیونیستی بر خط مستقیم ایستادگی و مقاومت به عنوان تنها راه حل مساله فلسطین پافشاری کنند و بار دیگر وحدت و قدرت اسلامی و ایرانی خود را در معرض دید و نمایش جهانیان قرار دهند.
راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس همزمان با سراسر کشور و جهان جمعه هفته جاری در قزوین و دیگر شهرهای استان برگزار می شود.
3013

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال