کنفرانس ملی فیزیک در قزوین برگزار می شود

قزوین-ایرنا-معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندارقزوین گفت: سی و یکمین کنفرانس ملی فیزیک ایران و بیست و سومین همایش دانشجویی فیزیک 5 تا 8 شهریور امسال در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا، منوچهر حبیبی روز یکشنبه در نشست کارگروه پژوهش و فناوری استان قزوین افزود: این رویداد با توجه به اینکه در آن جدیدترین و آخرین دستاوردهای علم فیزیک در کشور ارایه خواهد شد، از اهمیت علمی بالایی برخوردار است.
وی اظهار کرد: باید همه دست اندرکاران کنفرانس ملی فیزیک بکوشند تا شاهد میزبانی و برگزاری خوب این رویداد علمی باشیم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین، اهمیت فیزیک در حوزه های فناوری ارتباطات، حمل و نقل های دریایی،هوایی و فضایی و فناوری های مرتبط با صنعت و کشاورزی برجسته خواند و گفت: رشد این بخش می تواند جهش زیادی را به علم و اقتصاد کشور ببخشد.
وی خاطر نشان کرد: حضور واحدهای صنعتی و کشاورزی دانش بنیان و مجموعه های پزشکی و درمانی استان در این کنفرانس ملی بسیار ضروری است چرا که می تواند زمینه رشد و ارتقا را برای این واحدها فراهم کند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی قزوین گفت: شهرداری با حضور خود در این کفرانس می تواند اثرگذاری مناسبی در سطح جامعه داشته و در زمینه آماده کردن فضای شهر برای برگزاری این رویداد ملی را فراهم کند.
حبیبی اضافه کرد: استانداری قزوین آمادگی همکاری با دست اندرکاران این کنفرانس را دارد و با توجه به ظرفیت‌های بالای استان می‌توانیم کنفرانس‌های علمی بیشتری را میزبانی کنیم.
6104*3013

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال