چندین محصول دانش بنیان در قزوین رونمایی شدند

قزوین-ایرنا-چندین محصول دانش بنیان عصر سه شنبه با حضور استاندار قزوین در دومین نمایشگاه مرتبط با محصولات فناورانه رونمایی شدند.

به گزارش ایرنا، سیستم ردیاب هوشمند خودرو، بخاری هوشمند ایرانی، دستگاه هشدار دهنده زلزله،پی ال سی موتورهای الکتریکی،مبدل های حرارتی،ماکت ساختمان ضد زلزله و دستگاه کاهش دردهای عضلانی از جمله این محصولات بودند که در دومین نمایشگاه محصولات دانش بنیان و فناورانه قزوین رونمایی شدند.
استاندار قزوین در حاشیه رونمایی از این محصولات گفت: در این نمایشگاه با پدیده های نو و کارهای دانش بنیان جدید در عرصه ها و بخش های مختلف رو به رو هستیم که توسط پارک علم و فناوری،دانشگاه ها و بسیج دانشجویی انجام شده اند که توانمندی بالای محققان،دانشمندان و نخبگان جوان استان و کشور را می رساند.
عبدالمحمد زاهدی با اشاره به حمایت دولت از واحدهای فناور و تولیدکننده محصولات دانش بنیان،افزود: مراحل اولیه ثبت و حمایت از شرکت های دانش بنیان توسط پارک علم و فناوری پیگیری می شود و در مراحل بعد حمایت های لازم از قبیل پرداخت تسهیلات،دریافت مجوز و اعطای زمین برای تولید انبوه توسط دولت صورت خواهد گرفت.
دومین نمایشگاه تخصصی تولیدات دانش بنیان و نوآور که تا 30 فروردین ماه جاری برپا می باشد، در مدت برگزاری از ساعت 16 تا 21 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی قزوین پذیرای بازدیدکنندگان است.
6101

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال