نمایشگاه محصولات دانش بنیان در قزوین گشایش یافت

قزوین-ایرنا- دومین نمایشگاه محصولات دانش بنیان و نوآور قزوین بعدازظهر سه شنبه در مراسمی با حضور استاندار گشایش یافت.

به گزارش ایرنا، دومین نمایشگاه تخصصی تولیدات دانش بنیان و نوآور تا 30 فروردین ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی قزوین برپا شده است.
این نمایشگاه در فضایی به مساحت چهار هزار مترمربع برپا شده و محصولات تولیدی و ایده های خلاقانه را در مقابل دید علاقمندان قرار داده است.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی قزوین در آیین گشایش این نمایشگاه گفت: شرکت های دانش بنیان در تحقق شعار سال نقش مهمی را ایفا می کنند.
هادی طاهرخانی اظهار کرد: برپایی چنین نمایشگاه هایی به تقویت شرکت های دانش بنیان منجر شده و توان آنها را برای کمک به تحقق شعار سال بیشتر می کند.
طاهرخانی به ویژگی های فعالیت شرکت های دانش بنیان اشاره کرد و گفت: فعالیت های اقتصادی در این عرصه بر پایه تولید و کاربرد دانش و اطلاعات شکل گرفته و سطح بالایی از سرمایه گذاری در آن به ابداع و نوآوری اختصاص می یابد.
وی، ایجاد فضای مشارکت و همکاری شرکت های صنعتی دانش بنیان با دانشگاه ها، معرفی و نمایش محصولات و توانمندیهای شرکت های دانش بنیان و صنایع نوآور استان قزوین و تبادل اطلاعات بین متخصصان و کارشناسان را از دیگر جمله اهداف برپایی این نمایشگاه اعلام کرد.
این مسئول یادآور شد: برگزاری کارگاههای فن بازار و رویداد استارت آپ ، برگزاری جلسات هم اندیشی و ارائه دیدگاهها و نقطه نظرات فعالان دانش بنیان و ارائه راهبردهای جهش در این حوزه از جمله برنامه های جانبی این نمایشگاه خواهد بود.
وی در پایان گفت: برگزاری این نمایشگاه بستر مناسبی به منظور معرفی بیشتر شرکت های دانش بنیان است و با تداوم این برنامه ها می توان مردم را با ایده ها و دستاوردهای بومی جوانان و نخبگان کشور بیشتر آشنا کرد.
دومین نمایشگاه تخصصی تولیدات دانش بنیان و نوآور در مدت برگزاری از ساعت 16 تا 21 پذیرای بازدیدکنندگان است.
6101*3013

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال