هدف ایرنا گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست

روان شناسان قزوینی از درگیری های خیابانی می گویند

پایگاه خبری تابناک قزوین در گزارشی با عنوان روان شناسان قزوینی از درگیری های خیابانی می گویند به موضوع خشونت و درگیری پرداخته است.

در این مطلب آمده است:اینکه چگونه می شود یک نفر به بدترین شکل ممکن از کوره در می رود و با فشارهای روحی به اطرافیان صدمات جبران ناپذیری وارد می کند جای بحث دارد، چرا که این موضوع به ظاهر ساده ، شاید یکی از معضلاتی باشد که خواه ناخواه تمامی اقشار جامعه را گریبانگیر خود کرده است.
در این مطلب روان شناسان، پایین آمدن ظرفیت مردم، دردسرهای رفت و آمد شهری، قدرت نمایی، فقدان مهارت های ارتباطی و حقوق از دست رفته را از دلایل ین خشونت ها عنوان کرده اند.
سفر معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری به قزوین از دیگر مطالب این پایگاه است که به نقل از وی نوشته است در صورت راه اندازی دهکده نمونه کشاورزی، فراوری مواد معدنی و دهکده کشاورزی در قزوین حمایت های لازم را انجام می دهبم تا الگویی در کشور باشد.
ابوالفضل رضوی همچنین در این سفر از ارائه وام 6میلیارد ریالی به کارآفرینان روستایی خبر داده و گفته است این وام به واحدهایی که شغل پایدار و درآمد مکفی داشته باشند، تعلق می گیرد.
استان قزوین دارای 118 رسانه اعم از خبرگزاری، پایگاه خبری، روزنامه، هفته نامه و ماهنامه است.
7388/6012

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال