هدف ایرنا گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست

روزنامه ولایت: رونمایی از ربات آتش‌نشان، ابداع محقق قزوینی

روزنامه ولایت در شماره جدید خود امروز یکشنبه از رونمایی از ربات آتش نشان ابداع محقق قزوین در سیزدهمین مسابقات بین المللی ربوکاپ ایران2018 خبر داده است.

در این مطلب می خوانیم: محقق دانشگاه آزاد اسلامی قزوین موفق به ساخت ربات آتش‌نشان شد که می‌تواند دمای بیش از هزار درجه را در آتش‌سوزی‌ها تحمل کند.
به گزارش ولایت، ربات آتش‌نشان از دستاوردهای به نمایش گذاشته شده در سیزدهمین مسابقات بین‌المللی ربوکاپ ایران 2018 است، رباتی که با حضور مسئولان کشوری از جمله دکتر ولایتی، رییس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی و استاندار قزوین رونمایی شد و استفاده از آن از تکرار حوادث مرگباری همچون پلاسکو جلوگیری خواهد کرد.
نخستین شهرک انرژی در استان راه اندازی می شود هم تیتر نخست این روزنامه می باشد که به نقل از مدیر شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی نوشته شده است.
این شماره روزنامه ولایت همچنین در مطلبی با تیتر 'حق آیت الله این نبود' که به قلم حسن شکیب زاده نوشته شده از فقدان اجرای برنامه های درخور و شایسته شان مرحوم آیت الله باریک بین در اولین سالگرد رحلت ایشان انتقاد کرده است.
پروین، اختر چرخ ادب دیگر مطلب روزنامه ولایت است که توسط پروانه مافی به مناسبت سالمرگ پروین اعتصامی شاعره ایرانی به چاپ رسانده است.
این روزنامه مطلبی هم به نقل از دبیر اجرایی خانه کارگر منتشر کرده و به نقل از وی نوشته است برخی از مسئولان مدافع واردات کالای خارجی هستند.
روزنامه ولایت به مدیر مسئولی سید عبدالعظیم موسوی و سردبیری محمدحسن سلیمانی منتشر می شود.
7388*3013

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده*
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال