مساحت شهرک صنعتی کاسپین به یک هزار هکتار افزایش می یابد

قزوین-ایرنا-مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: مساحت شهرک صنعتی کاسپین تا سال 1400 به یک هزار هکتار افزایش می یابد.

حمیدرضا خانپور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: وسعت فعلی این شهرک در حال حاضر حدود 550 هکتار است.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین یادآور شد: نزدیکی به پایتخت، تقاضا محور بودن و علاقه مندی سرمایه گذاران به سرمایه گذاری، حضور واحدهای صنعتی صاحب برند و قرارگیری در جنب آزادراه و خط آهن قزوین-تهران از جمله ویژگی های این شهرک صنعتی است که باعث شده برای افزایش وسعت آن برنامه ریزی کنیم.
وی با اشاره به قرارداد اولیه خرید 310 هکتار زمین برای الحاق به شهرک صنعتی کاسپین از اراضی تامین اجتماعی،افزود: این اراضی سال آینده به این شهرک افزوده می شوند.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین همچنین گفت: امسال نیز 35 هکتار از زمین های معطل و بلاتکلیف جنب شهرک کاسپین نیز تعیین و تکلیف شده و به این شهرک افزوده شدند.
وی با اشاره به عقد 310 فقره قرارداد بین سرمایه گذاران و شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین برای سرمایه گذاری و ایجاد واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی کاسپین،گفت: از این تعداد 194 واحد بهره بردار و 116 واحد نیز در حال ساخت و ساز هستند.
خانپور یادآور شد: میزان اشتغال فعلی شهرک صنعتی کاسپین 10 هزار نفر است که با راه اندازی واحدهای در حال ساخت در آینده نه چندان دور این رقم به 15 هزار نفر افزایش می یابد.
استان قزوین دارای 15 شهرک و ناحیه صنعتی است.
3013

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال