رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قزوین:

بازسازی شهر مسیب بدون حمایت مردم عراق ممکن نیست

قزوین-ایرنا-رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قزوین گفت: بازسازی شهر مسیب به حمایت جوانان و مردم عراق، به ویژه اهالی آن شهر نیازمند بوده تا هرچه سریع تر شاهد پویایی و سرزندگی در آن باشیم.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا و به نقل از روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قزوین، حامد کبودوند در دیدار با جمعی از جوانان و فعالان فرهنگی-مذهبی شهر مسیب عراق، افزود: امروز عتبات مقدسه عراق به نقطه اشتراک مردم آن کشور و ایران تبدیل شده و این مهم باید روز به روز و با حمایت مردم هر 2 کشور نیز تقویت شود.
به گفته وی، طرح توسعه حرم طفلان مسلم آماده شده و امیدواریم با مشارکت جوانان شهر مسیب شاهد اجرای این طرح به بهترین شکل ممکن باشیم.
کبودوند اضافه کرد: در این طرح شاهد توسعه همه جانبه حرم خواهیم بود و تمام ساخت و سازها براساس طرح جامع، توسعه خواهد یافت.
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قزوین بیان کرد: انس و الفت بسیار زیادی میان مردم شهرهای قزوین و مسیب به دلیل معنویت حرم طفلان مسلم ایجاد شده و امیدوارم شاهد استمرار این انس و الفت باشیم.
یکی از فعالان فرهنگی و مذهبی شهر مسیب عراق نیز در این دیدار با تقدیر از زحمات ستاد عتبات عالیات استان قزوین، گفت: خدمات ستاد عتبات عالیات این استان در شهر مسیب بیش از هر زمان دیگری واضح و آشکار بوده و در این راه شاهد تحول در حرم طفلان مسلم نیز هستیم.
حسین مؤید افزود: قزوین به شهر دوم مردم مسیب و شهر مسیب در عراق نیز به شهر دوم مردم قزوین تبدیل شده که این مساله بسیار جای خرسندی و خوشنودی است.
بازسازی حرم طفلان مسلم به 200 میلیارد ریال اعتبار از محل نذورات نیاز دارد که تاکنون استان قزوین نیمی از آن را هزینه کرده است.
6101/8054

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال