طرح فرشتگان رحمت در قزوین اجرا می شود

قزوین-ایرنا-معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: طرح فرشتگان رحمت با جمع آوری و توزیع کمک خیران و داوطلبان برای کمک به نیازمندان در آستانه نوروز به اجرا گذاشته می شود.

داود ارجینی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در قالب این طرح که به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز برای کمک به نیازمندان و با اولویت بیماران نیازمند و زنان سرپرست خانوار به مورد اجرا می شود، کمک خیران و داوطلبان جمع آوری، ساماندهی و بین نیازمندان توزیع خواهد شد.
وی، ارزش ریالی هر یک از بسته های توزیعی را یک میلیون ریال اعلام و اضافه کرد: هدف ما در این طرح توزیع سبد غذایی به پنج هزار و 400 خانوار است.
ارجینی، طرح مروجین سلامت را نیز از دیگر برنامه های امور داوطلبان به مناسبت چهارشنبه آخر سال دانست و افزود: این طرح از 19 اسفند تا امروز با همکاری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری و 60 داوطلب هلال احمر در جهت کاهش آسیب های احتمالی ناشی از فعالیت های پرخطر به مورد اجرا گذاشته خواهد شد.
به گفته وی، براساس این طرح داوطلبان آموزش دیده در نقاط پرتردد شهر استقرار یافته و با توزیع بروشور، اقدام به پیشگیری و آگاه سازی شهروندان نسبت رفتارهای پرخطر در چهارشنبه آخر سال می کنند.
وی اظهار داشت: در آستانه فرارسیدن عید نوروز طرح نیابت نیز با هدف دلجویی از سالمندان و بیماران سالمند با برنامه های جدید در محلات مختلف اجرا و داوطلبان ما با حضور در منازل سالمندان، خانه تکانی و نظافت خانه های آنها را انجام و با تزیین سفره هفت سین به نیابت از فرزندانی که در بین آنها نیستند، شادی را به محفل سالمندان اهدا می کنند.
7388/8054

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال