نماینده ولی‌فقیه در قزوین:

عدالت محوری در همه روابط بین جامعه باید نهادینه شود

قزوین-ایرنا-نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: عدالت محوری و رویکرد عادلانه باید در همه روابط اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی جامعه نهادینه شود.

به گزارش ایرنا به نقل از دفتر نماینده ولی فقیه در استان قزوین، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی روز شنبه در دیدار جمعی از پیشکسوتان مذهبی استان قزوین با اشاره به اهمیت عدالت در دین اسلام،افزود: برخی خود را دوست‌دار عدالت معرفی می کنند اما در عمل مشاهده می‌کنیم این مهم را تا جایی می‌پسندند که شمشیر عدالت خودشان را نشانه نگیرد و حکم عادلانه علیه آن‌ها صادر نشود.
امام جمعه قزوین با تاکید بر اینکه دوستی‌ها و دشمنی‌ها نه مبنای رفاقت بلکه باید مبنای عدالت داشته باشد،خاطرنشان کرد: اینکه دوستی‌ها مبنای عدالت داشته باشد در راستای رسالت‌های انبیاء است و اگر اینگونه عمل کنیم، اهداف دین محقق خواهند شد.
نماینده ولی فقیه در قزوین با تاکید بر اینکه حفظ آبروی فرهنگی، انقلابی و حماسی استان ضروری است،یادآور شد: مردم این خطه دارای فرهنگ بسیار غنی هستند و در این راستا باید از اجرای برنامه‌هایی که به فرهنگ غنی مردم قزوین آسیب می‌زند، پرهیز شود.
وی اظهار کرد: اولین دغدغه ما حل مسایل و چالش‌های استان قزوین است اما نباید دغدغه‌های استانی ما را از پیگیری و واکنش به دغدغه‌های ملی، بین‌المللی و مقاومت اسلامی غافل کند.
6104*3013

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال