هدف ایرنا گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست

هفته نامه مینودر: بایدها و نبایدهای کمک به نیازمندان در شب عید

هفته نامه مینودر در آستانه فرا رسیدن سال جدید بایدها و نبایدهای کمک به نیازمندان در شب عید را بررسی کرده است.

در بخشی از این مطلب که به قلم مرضیه اردکانی نوشته شده آمده است: کمک های مردمی همیشه به عنوان سرمایه ای اجتماعی، مهم ترین مولفه در کنار نهادهای دولتی هستند اما بی اعتماد شدن برخی از مردم به ارگان های مربوط به کمک رسانی باعث شده است تا کمک ها در برخی موارد غیرمنسجم و دور از نیاز سنجی های لازم باشد.
خبرنگار مینودر در گزارش خود افزوده است کمک های مردمی قطعا مشکلات نیازمندان را برطرف می کند اما این پتانسیل عظیم می تواند با رهبری و مدیریت یک نهاد در جامعه جریان بهتری پیدا کرده و به صورت نظام مند و سازمان دهی شده به سمت نیازهای ضروری جامعه هدایت شود.
در این مطلب همچنین نوشته شده مردم باید بازخوردهای مشارکت های مردمی را ببینند و نتایج آن را در حوزه های هزینه شده مشاهده کنند.
مینودر در این گزارش مسیرهای افزایش اعتماد شهروندان به بخش مشارکت های مردمی را بررسی کرده است.
بوی بهار در کوچه های ملتهب بازار عنوان گزارش دیگری از مینودر است که شیما شاهین فر در آن از وضعیت بازار در روزهای پایان سال گزارش داده است.
سخنان استاندار قزوین در آخرین نشست شورای مدیران ستادی استانداری با تیتر رقابت های سیاسی نباید جایگزین منافع ملی شود، سخنان محمدمهدی یعقوبی قهرمان پرآوازه کشتی جهان و المپیک با تیتر منتقدان امروز کشتی استان حامیان دیروز مدیران گذشته هیات بودند به همراه افزایش نگران کننده بیماران سرطانی از دیگر مطالب هفته نامه مینودر در شماره جدید است.
هفته نامه مینودر نشریه سیاسی،اجتماعی، فرهنگی و سیاسی قزوین است که به سردبیری عاطفه مشایخی منتشر می شود.
7388*3013

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال