هدف ایرنا گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست

روزنامه ولایت: آسیب های اجتماعی و زنگ خطری که به صدا درآمده است!

قزوین-ایرنا-شماره جدید روزنامه ولایت در مطلبی با تیتر 'آسیب های اجتماعی و زنگ خطری که به صدا درآمده است!' به موضوع افزایش آسیب های اجتماعی پرداخته است.

مرضیه اردکانی در این گزارش ضمن گفت و گو با مدیرکل بهزیستی قزوین در این زمینه نوشته است: در بروز بزهکاری و رفتارهای نابهنجار و آسیب زا عوامل متعددی موثرند که فرد مرتکب شونده تنها بخشی از آن است و در واقع در حوزه آسیب های اجتماعی باید افراد مرتکب را به عنوان بیماری دانست که نیازمند درمان و کمک هستند.
در بخش بعدی این مطلب آمده است: در آسیب های اجتماعی، راهکارهای پیشگیرانه و توجه به زمینه های بروز گناه و جرم بسیار ضروری است تا برای مقابله چاره اندیشی کرد.
در صفحه بانوی این شماره ولایت مطلبی نیز با تیتر نوروز و آیین های زنانه در قزوین به قلم اعظم اکبر حلوایی کارشناس هنرهای تجسمی به چاپ رسیده که در آن به برخی از این آیین ها از جمله شیرینی پزی و سمنوپزان اشاره شده است.
گفت و گوی مریم بهبهانی فر با بانوی گلیم باف خوزنینی از دیگر مطالب صفحه بانو است که در آن رقیه محمدی بازار فروش را نیاز مبرم هنرمندان صنایع دستی عنوان کرده است.
ولایت در این شماره همچنین در گفت وگو با چهره های اصول گرا مواضع تازه احمدی نژاد رییس جمهوری سابق ایران پرداخته و در تیتر نوشته است به مرده احمدی نژاد لگد نزنید!
روزنامه ولایت به مدیرمسئولی سید عبدالعظیم موسوی و سردبیری محمدحسن سلیمانی روزهای شنبه تا چهارشنبه منتشر می شود.
7388*3013

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال