هدف ایرنا گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست

روزنامه ولایت: هوش عاطفی و دستورهای آن در زندگی کاری

روزنامه ولایت در شماره جدید خود در مطلبی با عنوان هوش عاطفی و دستورهای آن در زندگی کاری به معرفی ویژگی های هوش عاطفی و راهکارهای شناختن و برانگیختن آن پرداخته است.

در این گزارش آمده است:هوش یکی از مهمترین سازه های فرضی می باشد که از زمان مطرح شدن آن توسط آلفرد بینه در اوایل قرن بیستم همواره برای تبیین موفقیت شغلی و کارآیی به کار رفته است.
هوش عاطفی و هیجانی زمان مورد توجه قرار گرفت که دنیل گولمن در سال 1995 کتاب خود را با عنوان چرا (EQ) می تواند مهمتر از (IQ) باشد؟ به چاپ رساند.
در ادامه این گزارش مطالبی با عنوان شناخت عواطف شخصی، به کاربردن درست هیجان ها، برانگیختن خود، شناخت عواطف دیگران و حفظ ارتباط ها و موضوعات مورد نظر آن پرداخته شده است.
این روزنامه همچنین در صفحه اول خود به مطالبی از قبیل صدای تولیدکنندگان را کسی در کشور نمی شنود، نمایشگاه های تخصصی نقش به سزایی در افزایش تولید در استان دارند، استفاده از نمای رومی در شهر قزوین ممنوع شد، پرداخت هزینه درمان بیمه شدگان تامین اجتماعی به خزانه دولت منصفانه نیست، قیمت طلا در بازار قزوین دوباره افزایش یافت، تجهیزات پایگاه قهرمانی قدیمی و فرسوده هستند و مهاجر پذیری کارگران فصلی و همجواری با کرج سه مشکل استان است پرداخته است.
ولایت تنها روزنامه محلی قزوین است که به مدیر مسئولی سید عبدالعظیم موسوی و سردبیری محمدحسن سلیمانی روزهای شنبه تا چهارشنبه منتشر می شود.
6101*3013

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال