نماینده ولی فقیه در استان قزوین:

حفظ دستاوردهای علمی کشور به ارتقای هوش سیاسی مسئولان نیازمند است

قزوین-ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: حفظ دستاوردهای علمی دانشمندان جوان کشور مستلزم ارتقای هوش سیاسی مسئولان است.

به گزارش ایرنا به نقل از دفتر نماینده ولی فقیه در استان قزوین، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی روز دوشنبه در دیدار اعضای هیات رییسه دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با وی،افزود: حفظ و ارتقای دستاوردها و پیشرفت‌های علمی کشور مستلزم هماهنگی و ارتقای هوش سیاسی و بصیرت مسئولان است که مصداق هم افزایی نیز محسوب می‌شود.
وی در ادامه با اشاره به معیارها و شاخصه‌های نمره فرهنگی دانشگاه‌ها،عنوان کرد: عدالت، کرامت انسانی، بنیان‌های اعتقادی و بندگی از ویژگی های این حوزه به شمار می روند که باید به آنها توجه داشت.
امام جمعه قزوین در ادامهحضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن را تبعیت از فرمایش رهبری دانست و تاکید کرد: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن، نشان دهنده هماهنگی ملت با رهبری بود و این حضور باشکوه و این هماهنگی بدون شک موجب اقتدار کشور خواهد شد.
مرتضی موسی‌خانی، رییس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین نیز در ابتدای این دیدار گزارشی از پیشرفت‌های علمی و فناوری و شرکت‌های دانش بنیان این دانشگاه را ارائه کرد.
6101*3013
خبرنگار: هادی درزی رامندی**انتشار دهنده: رضا اولادی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال