بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قزوین،

حماسه راهپیمایی 22 بهمن تجدید میثاق دوباره ملت با آرمان های انقلاب بود

قزوین-ایرنا-شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قزوین با صدور بیانیه ای ضمن قدردانی از حضور باشکوه مردم استان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، از این حماسه به عنوان تجدید میثاق دوباره ملت با آرمان های انقلاب و رهبری یاد کرد.

در این اطلاعیه که روز دوشنبه نسخه ای از آن به خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) قزوین نمابر شده، آمده است:
ملت عزیز و سربلند ایران، امروز عزم و بصیرت شما حادثه‌ی بزرگ و خیره کننده‌ئی آفرید(مقام معظم رهبری)
حضور حماسی و انقلابی ملت شهید پرور و همیشه در صحنه ایران اسلامی در آوردگاه راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن تجدید میثاقی دوباره با آرمان‌های شهدا، امام شهیدان و نیز رهبر معظم انقلاب اسلامی بود و برگ زرین دیگری در تاریخ پـر فروغ و افتخار ملت بزرگ و غیور ایران که در طلیعه‌ چهلمین بهار آزادی و عزت و پیروزی انقلاب اسلامی در مقابل چشم جهانیان به منصه ظهور رسید.
در ادامه این بیانیه آمده است: هزاران درود بر مردمی که در 22 بهمن، براستکبار جهانی فریاد زدند که دست بسته نیستند و آزاد وآزاده هستند.
در بخش بعدی این بیانیه نیز آورده شده است: بی تردید آنچه حماسه هایی از این دست را خلق می کند، اعتماد ملت به رهبر و مقتدایشان حضرت امام خامنه ای و اعتقاد به آرمانهای اصیل انقلاب می باشد که همواره با کمترین هزینه، بزرگترین تهدیدات علیه این کشور را خنثی کرده و خود اصلی ترین عامل پیشرفت، اقتدار و امنیت در ایران است.
در قسمت دیگری از این بیانیه آورده شده است: چنین حضور بی منت و مقتدرانه ای، افزون بر دلگرمی مسئولان، وظیفه دولتمردان را برای در اولویت قرار دادن رفع مشکلات مردم، سنگین تر از پیش می کند و این کمترین قدردانی و شکرانه ای است که باید به پاس حمایت های این ملت شجاع و غیور از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی به آنها تقدیم کرد.
ادامه این بیانیه می افزاید: این حضور پرامید نشان داد تنگناها و مشکلات هرگز به باور انقلابی مردم آسیبی وارد نیاورده و چیزی از عزم پولادین آنها در مقابله با دشمن وعشق سرشارشان به رهبری و پاسداشت عزت وافتخاراتشان کم نکرده است اما این مسئولان و متولیان امورهستند که باید خود را وامدار این مردم بدانند و بیش از گذشته در عمل به وظیفه خود در مقابل انها همت کنند.
در بخش بعدی این بیانیه آمده است: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان قزوین در طلیعه‌ چهلمین بهار عزت و آزادی پیروزی انقلاب اسلامی، ضمن شکرگزاری به درگاه خداوند متعال و ابراز افتخار و سربلندی به وجود ملتی هوشیار و غیرتمند، از جوشش ایمان و تجلی بصیرت از حضور انقلابی قزوینیان غیور و ولایی استان، اعم از شهری و روستایی در راهپیمایی 22 بهمن که نشان دادند مسیرشان همان راه امام(ره) راه ولایت و راه شهیدانی است که با خونهای مطهر خود نهال انقلاب اسلامی را آبیاری نمودند، قدردانی و تشکر کرده و این همه شور و شعور را پاس داشته و این حماسه عظیم را به پیشگاه مقام معظم رهبری و تمامی ایرانیان عزیز تبریک و دستان و بازوان پر مهر همۀ خالقان این حماسۀ شکوهمند و فجرآفرینان و فجر باوران انقلاب اسلامی را بوسه باران می‌کند.
در بخش پایانی این بیانیه نیز آمده است: در این میان نیز سپاس بی کران خود را از اصحاب محترم رسانه ،جراید، مطبوعات ،خبرگزاری ها ،سایت های خبری تحلیلی و بویژه صدا وسیما در پوشش خبری و انعکاس گسترده و مناسب که خرسندی شیفتگان انقلاب اسلامی را در سراسر جهان موجب شدند صمیمانه سپاسگزاری می کنیم.
3013
انتشار دهنده: رضا اولادی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال