پیام قدردانی نماینده ولی فقیه و استاندار قزوین از مردم بابت حضور در راهپیمایی 22 بهمن

قزوین-تماینده ولی فقیه در استان و استاندار قزوین با صدور پیامی مشترک از حضور پرشکوه و حماسی مردم استان در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کردند.

به گزارش شامگاه یکشنبه ایرنا به نقل از دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین، متن کامل این پیام به شرح زیر است:
مردم بصیر و انقلابی استان قزوین
حضور چشم گیر و پرشکوه شما در راهپیمایی 22بهمن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در نقاط مختلف استان، همراه خیل عظیم و میلیونی مردم کشور بار دیگر نشان از ایستادگی و مقاومت سلحشورانه در پایبندی به آرمان های انقلاب اسلامی و ارزش های والای ولایت داشت.
در بخش بعدی این پیام آمده است: این حماسه‌ عظیم و ستودنی که با همراهی گسترده مردم و مسئولین رقم خورد، پیامی رسا و گویا برای دولت های استکباری جهان از جمله آمریکای خبیث داشت و نشان دهنده وحدت و یکپارچگی مردم در برابر توطئه بیگانگان و فتنه گری منافقین بود.
در بخش پایانی پیام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین نیز آمده است: حضور باصلابت و آگاهانه یکایک مردمی که در این حرکت انقلابی سهیم بودند و نیز کلیه افرادی که در برگزاری این حماسه و انتظام و امنیت و پوشش رسانه‌ای آن مشارکت داشته‌اند، تشکر و قدردانی می‌کنیم و از درگاه خداوند متعال برای این حماسه و همدلی سپاسگزاریم.
راهپیمایی باشکوه و حماسی مردم قزوین به مناسبت 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی امروز یکشنبه در 100 نقطه از استان برگزار شد.
3013
انتشار دهنده: رضا اولادی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال