هدف ایرنا گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست

هفته نامه مینودر: بودجه 97 از طرح تا واقعیت

هفته نامه مینودر در شماره جدید خود در گزارشی با عنوان ' بودجه 97، از طرح تا واقعیت' وضعیت بودجه شهرداری قزوین در سال آینده و انتظارات شهروندان در خصوص هزینه کرد آنرا مورد بررسی قرار داده است.

این مطلب که به قلم سایه مختاری نگارش شده است، ساماندهی پروژه امامزاده حسین(ع) را یکی از مهم ترین مطالبات شهروندان از تدوینگران بودجه شهرداری عنوان کرده است.
این گزارش افزوده است خواسته های شهروندان از بودجه سال 97 گویای این امر است که بودجه باید متناسب با نیازهای حقیقی شهروندان و به دور از برنامه های نمادین و پرهزینه باشد و مهم تر آن که بتواند در قالب درآمدهای مدیریت شهری تحقق یابد.
سیما و منظر شهری بیگانه با شهر نیز عنوان مطلب دیگری از مینودر می باشد که با قلم الناز قاسمی به موضوع آشفتگی های سیما و منظر شهری به عنوان یک معضل مهم پرداخته است.
هفته نامه مینودر همچنین در مطلبی با تیتر امیدهای نارس جوانان اصلاح طلب که توسط حدیث حیدری تهیه و تنظیم شده است از روند رسیدگی به مطالبات جوانان اصلاح طلب قزوینی و اهمیت رای و نظر آنان گزارش داده است.
مینودر در صفحه حوادث خود خبری از اغفال شدن دختر قزوینی توسط دوست اینستاگرامی داده و در توضیح آن از نقشه ها و ترفندهای مرد شیطان صفتی پرده برداشته که دختران جوان را به بهانه زندگی رویایی در آلمان فریب می داد و حالا رییس دادگاه خواستار انتشار تصویر این مرد فریبکار شده است.
در همین صفحه یادداشتی با تیتر فریب زنان با وعده های خیالی توسط حسن سلیمانی منتشر شده که در بخشی از آن نوشته است در تحلیل فریب خوردن زنان نوع نگاه جنسیتی به آنها در درجه اول اهمیت دارد؛ این نگاه در مورد زنان وجود دارد که وجه جنسی آنها امتیاز آنهاست.
در چنین شرایطی خواه ناخواه این تلقی برای مردان به وجود می آید که در هر فرصتی بتوانند از این امتیاز زنانه برخودار باشند و آن را حق خود بدانند.
به عقیده نویسنده این یادداشت هرچند که جامعه تغییرات زیادی کرده اما هنوز این نوع نگاه به زن غلبه دارد و به همین دلیل بسیار اتفاق می افتد که زنان مورد ظلم و بهره برداری های جنسی و غیراخلاقی قرار می گیرند.
هفته نامه مینودر در این شماره یک ویژه نامه ورزشی چهار صفحه ای نیز ضمیمه خود دارد که در مطلب اصلی آن به شکست رشته های توپی قزوین با تیتر چوبله شدیم پرداخته است.
هفته نامه مینودر نشریه سیاسی، اجتمعای، فرهنگی و ورزشی قزوین است که با سربیری عاطفه مشایخ در وزهای دوشنبه بر روی پیشخوان دکه های مطبوعاتی قرار می گیرد.
7388*3013
خبرنگار:پریسا نوروزی**انتشار دهنده: رضا اولادی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال