امام جمعه قزوین: مردم ایران پاسخ دندان شکنی به بدخواهان نظام دادند

قزوین – ایرنا – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: مردم ایران با حضور به موقع در صحنه پاسخ دندان شکنی به بدخواهان نظام دادند.

به گزارش ایرنا ، آیت اله عبدالکریم عابدینی در خطبه های نماز جمعه این هفته قزوین افزود:در این روزها فتنه گران خواب های آشفته دیده بودند و به رهبری دیوانه بزرگ عالم یعنی ترامپ و با همکاری انگلیسی ها و صهیونیست ها و با بودجه صعودی های منافق یکبار دیگر به میدان آمدند ولی مثل جنگ تحمیلی با شکست روبرو شدند.
وی از شکست خفت فار مثلث استکبار جهانی، صعودی های تکفیری وهابی و منافقین یاد کرد و گفت : درپی حضور آحاد ملت ولایی ایران در صحنه؛ خاطرات شکست های دشمنان برایشان زنده شد و برای مدت طولانی سرشان به سنگ خورد.
وی با یادآوری بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر قدردانی از بصیرت و بینایی و حضور گسترده آحاد مردم، اظهار کرد: خون به ناحق ریختن، توهین به مقدسات دینی ، به آتش کشیدن پرچم جمهوری اسلامی ایران از جمله جنایت های اخیر فتنه گران بود که ملت با غیرت ایران با حضور گسترده خود، نگذاشتند روند شیطانی و صهیونیستی ادامه پیدا کند.
وی افزود: دشمن در حال حاضر در صدد سوء استفاده از خواسته های مردم است و در این راه سرمایه گذاری می کند، اما ما نباید بگذاریم ترفند دشمن به نتیجه برسد بلکه با باید با ایجاد اشتغال؛ وابستگی خود را به اجانب برطرف کنیم.
وی اظهار کرد: هیچ گاه نباید به آمریکا اعتماد کرد چرا آمریکا هیچ وقت نمی خواهد خیری به ایران برسد.
وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: حل مشکلات اقتصادی و اشتغال با توجه به ظرفیت های موجود نیازمند مدیریت با تدبیر و دلسوزانه است.
وی گفت: استان قزوین از جمله استان هایی با ظرفیت بالای دانشگاهی ، کشاورزی و صنعتی است که باید با استفاده از این پتانسیل ها بسترکار و فعالیت را برای جوانان فراهم کرد.
وی اظهار کرد: خواسته مردم ایجاد اشتغال و رفع مشکلات اقتصادی است و مدیران و مسئولان باید با مدیریت صحیح پاسخگوی نیازهای مردم باشند.
وی ادامه داد: متاسفانه تعداد اندکی مفسد زمین خوار و کارخانه خواردر راس مدیریت هستند که نالایق بوده و موجب بیکاری تعداد زیادی از کارگران شده اند که باید از جغرافیایی مدیریتی جامعه حذف شوند تا گردونه مدیریت با نشاط و شادابی بیشتر فعال شود.
خطیب جمعه قزوین در بخش دیگری دیگری از خطبه ها اظهار کرد: در سال جاری میزان بارندگی در این استان 57 درصد کاهش یافته و لازم است تا با مدیریت صحیح منابع آب در بخش کشاورزی دشت قزوین را به خطر ریزگردها مواجه نکنیم .
آیت اله عابدینی به میزات فرونشست دشت قزوین و کم شدن آب سفره های زیر زمینی اشاره کرد و گفت : فرونشست زمین در این استان از جمله مشکلاتی است که در آینده استان و به تبع آنها استان های همجوار را را با خطر وجود ریزگردها درگیر خواهد کرد.
وی، سالروز فرار فرار شاه معدوم در سال 57 را یادآور شد و گفت : بعد از سالیان سال شیرینی این گریز شاه از کشور هنور به دهان ملت ایران است وخیانت هایش فراموش نخواهد شد.
وی با گرامیداشت سالروز شهادت فدائیان اسلام شهید نواب صفوی، طهماسبی، برادران واحدی و ذوالقدر گفت: نوع زندگی این عالمان بزرگ باید سرمشق خوبی برای ما در عصر حاضر باشد.
وی خواستار دعا جهت شفای رهبر مقاومت مسلمانان قاره آفریقا (شیخ ابراهیم) از سوی ملت مسلمان شد که حاکیمت شیطانی از درمان این عالم گرانقدر ممانعت می کند.
7390**6012 خبرنگار : گیتی سیمیاری ** انتشار دهنده :علی حیدر شاه حسینی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال