استاندار از پارک علم و فناوری امام خمینی(ره) قزوین بازدید کرد

قزوین-ایرنا-استاندار قزوین به همراه جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی از پارک علم و فناوری امام خمینی(ره) بازدید کرد و با بخش‌های مختلف و عملکرد واحدهای فناور مستقر در این مکان آشنا شد.

به گزارش پنجشنبه شب ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری،عبدالمحمد زاهدی در این بازدید خواستار تقویت حمایت از شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور شد.
در این بازدید که بیش از سه ساعت به طول انجامید، واحدهای فناور و دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری و مرکز رشد جامع استان قزوین عملکرد، چشم‌انداز و برنامه کاری و مشکلات و موانع اجرایی را برای مسئولان حاضر ارائه کردند.
پارک علم و فناوری مرکز فعالیت های علمی و فناورانه است و هدف اصلی آن افزایش ثروت در جامعه از طریق ارتقای فرهنگ نوآوری و رقابت سازنده میان شرکت های فناور و دانش بنیان حاضر در پارک و موسسه ‌های متکی بر علم و دانش است.
پارک علم و فناوری استان قزوین از اسفند سال 1390 در فضایی به مساحت 30 هکتار زیر نظر وزارت علوم،تحقیقات و فناوری در حال فعالیت می باشد.
این پارک قبل از این زمان به عنوان پارک دانشگاهی در سال 87 و زیر نظر دانشگاه بین المللی امام خمینی فعالیت خود را آغاز کرد و در سال 89 توسط وزیر وقت علوم، تحقیقات و فناوری افتتاح شد.
3013
انتشار دهنده: رضا اولادی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال