استاندار قزوین: اصلاح طلب و اصولگرا باید هوادار منافع ملی باشند

قزوین-ایرنا استاندار قزوین گفت: باید جریان های سیاسی اعم از اصلاح طلب و اصواگرا مدافع و هوادار منافع ملی باشند و این کار را از راه خدمت به مردم محقق سازند.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین، عبدالمحمد زاهدی روز چهارشنبه در آیین جشن میلاد حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع) در جمع کارکنان استانداری با اشاره به مسئولیت سنگین مدیران در نظام جمهوری اسلامی گفت: عملکرد مدیران نه تنها در جامعه امروز و فعلی که در آینده کشور نیز اثر گذار است بنابراین باید جایگاه و اهمیت کار و مسئولیت خود را به درستی درک کرده و براساس آن عمل کنیم.
وی اضافه کرد: در حوزه ورزش برخی استقلالی و عده ای پرسپولیسی هستند اما همگی از تیم ملی نیز حمایت می کنند بنابراین جناح های اصلاح طلب و اصولگرا نیز باید هوای منافع ملی را داشته باشند.
زاهدی خاطرنشان کرد: اصل دفاع از منافع ملی را همواره باید مدنظر داشته باشیم و این هدف جز از راه خدمت به مردم و تامین رضایت عمومی محقق نمی شود.
استاندار قزوین تصریح کرد: وزارت کشور پیشانی دولت است و نوع رفتار مدیران و کارکنان این مجموعه الگویی برای سایر دستگاه ها و سازمان ها محسوب می شود.
زاهدی اضافه کرد: مردم بیشتر به عملکرد مدیران و کارکنان مجموعه وزارت کشور اعم از استانداری،فرمانداری ها و بخشداری ها بیش از دیگران توجه دارند و مسئولان فعال در این دستگاه ها باید به این موضوع توجه داشته باشند.
استاندار قزوین افزود: در همین راستا باید به گونه ای رفتار شود که مردم پشت درب مدیران در ادارات سرگردان نشوند بلکه باید در جهت خدمت رسانی و افزایش رضایت مندی و امیدواری به ولی نعمتان خود بیش از پیش تلاش کنیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ولادت حضرت محمد(ص) افزود: پیامبر اسلام شخصیتی بود که تحول عظیم فرهنگی و اجتماعی در جامعه بشریت ایجاد کرد و حرکت ایشان برخلاف بسیاری از پیامبران پیشین حرکتی منطقه ای و مقطعی نبود.
وی همچنین افزود: از مهم ترین صفات پیامبر در قران داشتن همه خوبی ها و سعادت های مورد نیاز همه انسان ها در همه زمان ها و مکان ها به طور یکجا است.
استاندار قزوین با اشاره به وضعیت فرهنگی و اجتماعی جزیره العرب در عصر جاهلیت، اظهار داشت: پیامبر در یک جامعه بدوی و ابتدایی با سطح فرهنگ بسیار نازل ظهور کرد و در این جامعه توانست به شایستگی دین اسلام گسترش داده و فراگیر کند.
زاهدی تصریح کرد: تشکیل حکومت و ایجاد تمدن از مهاجرت اجباری پیامبر نشات گرفت که می توان آن را وجه مشترک نهضت پیامبر اسلام با حرکت امام خمینی(ره) در انقلاب اسلامی و شکل گیری نظام جمهوری اسلامی دانست.
17 ربیع الاول سالروز ولادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص) و از اعیاد بزرگ مسلمانان است.
6101*3013
خبرنگار: هادی درزی رامندی**انتشار دهنده: رضا اولادی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال