رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان:

حل مشکلات واحدهای تولیدی قزوین باید سرعت بیشتری به خود بگیرد

قزوین-ایرنا-رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین در دیدار با معاونان وزیر صنعت،گفت: حل مشکلات واحدهای تولیدی استانبا هدف رونق تولید و اشتغال باید سرعت بیشتری به خود بگیرد.

به گزارش دوشنبه شب ایرنا به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین، علی پرزحمت در دیدار با صادق نجفی معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی و رضا رحمانی قائم‌ مقام وزیر صنعت که در تهران انجام شد،افزود: قزوین با داشتن ظرفیت های صنعتی فراوان نقش مهمی در اقتصاد کشور ایفا می کند و لازم است به مشکلات واحدهای تولیدی این استان با سرعت بیشتری رسیدگی شود.
وی اضافه کرد: بروزرسانی فناوری، برطرف کردن ضعف های حوزه بازاریابی، ارتقای کیفیت و بسته بندی و قیمت مناسب محصولات و تسهیلات مناسب برای واحدهای تولیدی از جمله مواردی هستند که باید توسط مسئولان برای بهبود وضعیت صنایع کشور و قزوین مورد توجه قرار گیرند.
در ادامه این دیدار معاون وزیر صنعت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: امیدواریم با همکاری مشترک سازمان صنعت،معدن و تجارت قزوین و همچنین سازمان صنایع کوچک و شهرک‌ های صنعتی ایران مشکلات واحدهای صنعتی استان مرتفع شود.
صادق نجفی به شیوه ارائه تسهیلات به واحدهای صنعتی از طریق بانک‌ها اشاره کرد و گفت: بانک‌ها ‌باید تمام تلاش خود را در زمینه اعطای تسهیلات به کار گیرند تا مشکلات واحدهای تولیدی برطرف شود.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر تلاش برای پیشبرد سیاست های اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال،اضافه کرد: همه مسئولان باید از واحدهای صنعتی حمایت جدی داشته باشند تا شاهد رشد و پیشرفت بیشتر کشور در زمینه رونق تولید و اقتصاد باشیم.
قائم‌مقام وزیر صنعت،معدن و تجارت نیز در این نشست با تاکید بر حل مشکلات واحدهای تولیدی قزوین،افزود: رسیدگی و توجه به وضعیت صنایع این استان که از قطب های صنعت کشور به شمار می رود باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.
رضا رحمانی افزود: با توجه به اهمیت استان قزوین در اقتصاد کشور باید با بررسی دقیق و توجه بیشتر برای حل مشکلات واحدهای تولیدی این استان اقدام کنیم.
استان قزوین دارای سه هزار و 600 واحد تولیدی بهره بردار است.
استان قزوین 15 شهرک و ناحیه صنعتی و یک شهر صنعتی دارد.
6101*3013
خبرنگار:هادی درزی رامندی**انتشار دهنده: رضا اولادی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال