هدف ایرنا گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست

شبکه های اجتماعی و ارتباط معنادار با طلاق

روزنامه ولایت در جدیدترین شماره خود در گزارشی با عنوان 'شبکه های اجتماعی و ارتباط معنادار با طلاق' به تاثیر استفاده های غیرمعمول از این فضا در بروز جدایی میان زوج های جوان پرداخته است.

در بخشی از این گزارش که به قلم سعید الهی نگاشته شده است، می خوانیم: تلگرام، فیسبوک، واتس آپ و دیگر شبکه های دوست محور از همان وقتی که به پای ثابت جمع های خانوادگی و دوستانه تبدیل شدند، حضورشان را سفت و سخت به بنیان خانواده ها تحمیل کردند.
هرچقدر تب حضور کاربران در دنیای مجازی داغ تر شد، تعداد بیشتری از خانواده ها هم به نحوی درگیر استفاده از یک یا چند شبکه اجتماعی و نرم افزارهای ارتباطی شدند.
نتیجه حالا نگرانی کارشناسان و مسئولان از افزایش آمار جدایی ها است که روی پرونده شان عنوان ' شبکه های اجتماعی' به عنوان عامل محرک طلاق ذکر شده است.
برخورد سلبی و قهری با شبکه های اجتماعی بدترین راه حل برای درمان این معضل و پدیده اجتماعی است، باید راهی دیگر جست، راهی که کاربر ایرانی شبکه های اجتماعی هم آسیب متعدد آنها را بشناسد و هم طرز بهره گیری درست از فناوری نوین ارتباطی را بلد شود.
'تعامل مهربانانه با مردم، باعث تقویت و اقتدار نظام می شود' برگرفته از سخنان وزیر اطلاعات در شورای اداری استان قزوین تیتر اصلی روزنامه ولایت در این شماره است.
این روزنامه همچنین در بخش گفت و گوی خود در این شماره به سراغ فرهاد درویش استاد دانشگاه و فعال سیاسی رفته و به نقل از او 'اگر دموکراسی حزبی نباشد، نتیجه آن پوپولیسم می شود' را تیتر کرده است.
'مرکز تحقیقات هسته ای در قزوین احداث می شود'، '2 هزار نفر در قزوین پشت نوبت دریافت مستمری هستند' در قالب خبر و ' ازدواج، ضرورتی که باید آگاهانه به آن رسید' در قالب گزارش از دیگر عناوین و مطالب این شماره روزنامه ولایت به شمار می رود.
3013
انتشار دهنده: رضا اولادی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال