هدف ایرنا گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست

هزار توی رونق صنعت ساختمان در قزوین

شماره جدید هفته نامه پیام شهر در گزارشی با عنوان 'هزارتوی رونق صنعت ساختمان در قزوین' به موضوع نقش صدور پروانه ساختمانی در رونق ساخت و ساز پرداخته است.

در این گزارش پریسا طاهری خبرنگار پیام شهر نوشته است، صنعت ساختمان یکی از پر رونق ترین صنایع کشور و بازاری کم خطر برای سرمایه‌گذاری در دهه‌های اخیر محسوب می شد اما به دلایل مختلف این بازار دچار رکود قابل توجه شده و در چند سال اخیر نمود بیشتری پیدا کرده و همین دلیل مدیران و متخصصین امر تدابیری را برای خروج از رکود مدنظر قرار داده اند که از جمله آنها می‌توان به تسهیل روند صدور پروانه ساختمانی اشاره کرد.
نویسنده این گزارش پس از گفت و گو با کیومرث فدایی فرد مدیر منطقه سه شهرداری قزوین و سعید دقیقی رئیس کمیسیون عمران شورای شهر اضافه کرده است، به نظر می‌رسد تسهیل روند صدور پروانه ساختمانی در مقایسه با سایر مباحث و موضوعاتی که بر رکود صنعت ساختمان در کشور و شهر ما تأثیر گذاشته است نقش مهمی را در خروج از این رکود و رونق ساخت و ساز ایفا نمی‌کند چرا که بیشتر مشکلات باید در سطوح کلان و در فضای تعاملی میان دستگاه های دخیل در حوزه ساختمان بررسی و رفع شود.
هفته نامه پیام شهر همچنین در این شماره در گزارشی با عنوان 'آمادگی نسبی قزوینی ها برای مقابله با بحران' وضعیت مدیریت بحران در قزوین را مورد بررسی قرار داده است.
'دفاع غیرتمندانه قزوینی ها از قوم غیورایران در زلزله' مطلبی با قلم میترا بهرامی می باشد که در آن به حمایت‌های مسئولان و مردم استان قزوین از زلزله زدگان مناطق غرب کشور پرداخته است.
نصب ایستگاه های خطوط سامانه اتوبوسهای تندرو در قزوین، تبدیل هشت درصد از پسماندهای شهر قزوین به کالاهای مصرفی، پیشرفت 85 درصدی ساخت قبور در آرامستان بهشت فاطمه (س)، استفاده از آسفالت حفاظتی و ضخامت کمتر در شهر قزوین برای نخستین بار از دیگر مطالب این شماره هفته نامه پیام شهر است.
هفته نامه پیام شهر نشریه رسمی شهراری قزوین است که با مدیر مسئولی عادله محرابی منتشر می شود.
7388*3013
خبرنگار: پریسا نوروزی**انتشار دهنده: رضا اولادی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال