چهارمین نمایشگاه تخصصی برق،الکترونیک و مخابرات در قزوین برگزار می شود

قزوین- ایرنا- مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان قزوین از برگزاری چهارمین نمایشگاه تخصصی برق، الکترونیک و مخابرات خبر داد.

هادی نیک فطرت روز یکشنبه با اعلام این مطلب به خبرنگار ایرنا افزود: این نمایشگاه از سوم تا شش آذر ماه سال جاری به مدت چهار روز در فضایی به مساحت یکهزار و 500 متر مربع با حضور 30 مشارکت کننده برگزار خواهد شد.
وی اظهارکرد: مشارکت کنندگان از استانهای تهران، اصفهان، قزوین و البرز محصولات و دستاوردهای خود را در زمینه های تجهیزات برقی، تابلو برق، انواع سیم و کابل، دوربین های مدار بسته، سیستم های امنیتی، وسایل توزیع و کنترل نیروی برق، لامپ و صنایع روشنایی در معرض دید بازدیدکنندگان و متخصصین قرار خواهند داد.
نیک فطرت ادامه داد: همچنین ایجاد فضای تخصصی و آشنایی هرچه بیشتر متخصصان با این بخش و تکنولوژی های جدید، شناخت فرصت های جدید سرمایه گذاری و ایجاد فضای رقابتی برای ورود به بازارهای جدید، سنجش توان رقابتی مشارکت کنندگان و تحقیق و بازاریابی ازجمله اهداف برگزاری این نمایشگاه می باشد.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین یادآورد شد: چهارمین نمایشگاه تخصصی برق، الکترونیک و مخابرات در مدت برگزاری از ساعت 15 الی 21 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان قزوین جهت بازدید علاقه مندان دایر خواهد بود.
7389/ 6128

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال