دومین نمایشگاه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی در قزوین برگزار می شود

قزوین - ایرنا- مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین از برگزاری دومین نمایشگاه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی در قزوین خبر داد.

هادی نیک فطرت روز یکشنبه با اعلام این مطلب به خبرنگار ایرنا افزود: بخش سلامت همواره به عنوان یک اصل مهم در خدمت رسانی به مردم مطرح بوده است و مسوولان و دست اندرکاران این حوزه هم بر گسترش دامنه خدمات آن نیز تاکید کرده اند.
وی با اشاره به اهمیت روزافزون تجهیزات و لوازم پزشکی در تامین سلامت جامعه خاطرنشان کرد: نقش حساس و حیاتی این تجهیزات به جهت ارتباط تنگاتنگی که با سلامتی و جان انسان ها دارد و نیز تاثیر انکارناپذیر آن بر کارایی و اثربخشی فعالیت های درمانی به عنوان یک شاخص مهم، همواره از مسائل مدیران ارشد و تصمیم سازان نظام سلامت مطرح بوده است .
نیک فطرت ادامه داد: گستردگی، تنوع و رشد روزافزون تقاضا برای تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی از یکسو و ارتباط ویژه این تجهیزات با سلامت جامعه از سوی دیگر برگزاری اینگونه نمایشگاههای تخصصی را ضروری می کند.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین اضافه کرد: دومین نمایشگاه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی استان قزوین با عنوان قزوین هلث از تاریخ 19 لغایت 22 آبان ماه به مدت چهار روز با حضور بیش از 50 مشارکت کننده در فضایی به مساحت سه هزار و 600 مترمربع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین برگزار می شود.
نیک فطرت افزود: آگاهی و اطلاع رسانی در زمینه سلامت و بهداشت، معرفی ظرفیت ها، توانمندی ها و فن آوری های مختلف در زمینه های تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی و محصولات و خدمات بخش سلامت ازجمله اهداف برگزاری نمایشگاه فوق می باشد.
وی یادآور شد: دومین نمایشگاه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی در مدت برگزاری از ساعت 15 الی 21:30 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی(ره) جنب صدا و سیما جهت بازدید علاقه مندان و متخصصین دایر خواهد بود.
7389/ 6128

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال