ششمین نمایشگاه الکامپ قزوین گشایش یافت

قزوین- ایرنا- ششمین نمایشگاه الکامپ با همکاری سازمان نظام صنفی رایانه استان عصر دوشنبه با حضور جمعی از مسوولان در محل دائمی شرکت نمایشگاههای بین المللی قزوین گشایش یافت.

به گزارش ایرنا، دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای استان قزوین در این مراسم گفت: نمایشگاههای کامپیوتر ظرفیت و جایگاه اصحاب فناوری اطلاعات در استان را نشان می دهد، لذا حضور در این نمایشگاه ها ظرفیت های استانی را مشخص می کند.
حامد فتوحی افزود: در این نمایشگاه 40 شرکت خصوصی در فضایی به مساحت هزار و 400 مترمربع آخرین دستاوردهای خود را به مدت پنج روز در معرض نمایش قرار می دهند.
وی با بیان اینکه تاکنون شرکت ها استقبال بسیار خوبی برای حضور در ششمین نمایشگاه الکامپ قزوین داشته اند، هدف از برگزاری این نمایشگاه را بهره مندی از ظرفیت موجود در بخش خصوصی دانست و اظهار داشت: حدود 80 برند معتبر در این دوره محصولات خود را به متقاضیان عرضه می کنند.
فتوحی خاطرنشان کرد: با توجه به نگاه مثبت مدیران استان در ششمین نمایشگاه الکامپ بخشی از این نمایشگاه برای دولت الکترونیک در نظر گرفته شده است که دستگاه های اجرایی خدمات الکترونیکی قابل ارایه به مردم را در معرض نمایش قرار می ‍دهند.
این مسوول یادآور شد: در ششمین نمایشگاه الکامپ قزوین آخرین دستاوردها در زمینه سخت افزار، نرم افزار، مشاوره، آموزش، امنیت اطلاعات، اینترنت، اتوماسیون اداری، دوربین های مدار بسته، تجارت الکترونیکی، رسانه های دیجیتال، محتوای الکترونیکی، بانکداری الکترونیکی، بیمه الکترونیکی، تجهیزات مخابراتی و تلفن همراه ارایه شده است.
فتوحی ادامه داد: این نمایشگاه با مشارکت واحدهای تولیدکننده و عرضه کننده محصولات در حوزه های رایانه، الکترونیک، سخت افزار، نرم افزار و سرویس های اینترنتی برپا شده و تولیدکنندگان و نمایندگان معتبر و مطرح محصولات خود را به نمایش گذاشته اند.
ششمین نمایشگاه الکاپ (کامپیوتر و تجارت الکترونیک ) از 28 اردیبهشت جاری به مدت پنج روز در شرکت نمایشگاههای بین المللی قزوین دایر است و علاقه مندان می توانند از ساعت 16 تا 22 از این نمایشگاه بازدید کنند.
7389/ 6128

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال