سومین نمایشگاه ملزومات، جهیزیه و فرش ماشینی در قزوین برپا شد

قزوین - ایرنا - سومین نمایشگاه ملزومات، جهیزیه عروس و فرش ماشینی روز دوشنبه با حضور جمعی از مسوولان در شرکت نمایشگاههای بین المللی قزوین گشایش یافت.

مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان قزوین در حاشیه برگزاری این نمایشگاه به خبرنگار ایرنا گفت: این نمایشگاه از امروز تا 25 اردیبهشت ماه سال جاری با حضور بیش از 75 مشارکت کننده به مدت پنج روز در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان قزوین در فضایی به مساحت سه هزار و 600 مترمربع برپا شده است.
هادی نیک فطرت اظهارکرد: در این نمایشگاه تولید کنندگانی از استانهای اصفهان، قزوین، یزد، تهران، آذربایجان شرقی و غربی، خراسان، مازندران، گیلان، زنجان، همدان و فارس آخرین محصولات و دستاوردهای خود را در معرض دید عموم قرار خواهند داد.
وی، هدف از برگزاری این نمایشگاه را برقراری ارتباط مستقیم بین تولید و مصرف کننده و آشنایی مردم با آخرین تولیدات، فضاهای مناسب رقابتی به منظور افزایش تنوع انتخاب و دسترسی بهتر به کالاهای مورد نیاز اعلام کرد.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین افزود: واحدهای تولید و عرضه کننده لوازم لوکس منزل، تابلو فرش، فرش ماشینی، تجهیزات آشپزخانه از جمله هود و سینک، سرویس خواب، کفپوش و کاغذ دیواری، محصولات خود را در سومین نمایشگاه ملزومات جهیزیه عروس، فرش ماشینی، موکت و کفپوش به نمایش علاقه مندان می گذارند.
وی ادامه داد: این نمایشگاه در مدت برگزاری از ساعت 16 تا 22 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان قزوین برای بازدید علاقه مندان دایر شده است.
7389/ 6128

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال