هشتمین نمایشگاه دام،طیور، صنایع و تجهیزات وابسته در قزوین برگزار می شود

قزوین- ایرنا- مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان قزوین از برگزاری هشتمین نمایشگاه دام، طیور، صنایع و تجهیزات وابسته خبر داد.

'هادی نیک فطرت' روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این نمایشگاه از تاریخ 23 تا 26 دی ماه سال جاری به مدت چهار روز با حضور 50 شرکت داخلی و نمایندگی شرکت های خارجی در فضایی به مساحت سه هزار و 600 مترمربع برپا می شود.
وی اظهارکرد: مشارکت کنندگان در این نمایشگاه 26 درصد در بخش دامپروری و نهاده ها، 66 درصد در بخش تجهیزات دامپروری و هشت درصد در بخش دامپزشکی از استانهای تهران، اصفهان، گلستان، مازندران، قزوین، فارس و مازندران در این نمایشگاه حضور دارند.
نیک فطرت ادامه داد: از جمله اهداف برپایی این رویداد اقتصادی می توان به ارایه توانمندی های مشارکت کنندگان، ایجاد آگاهی عمومی، اخذ سفارش از مشتریان جدید، معرفی کالا و خدمات جدید، گسترش کانالهای توزیع و ایجاد نمایندگی، تبادل اطلاعات و تجربیات، تحقیق بازار و بازاریابی، ورود به بازارهای جدید، رقیب شناسی و سنجش توان رقابتی مشارکت کنندگان اشاره کرد.
این مسوول افزود: همچنین ساخت و تولید جت هیتر مخصوص مرغداری و گلخانه، انتشارات تخصصی علوم دامی و دامپزشکی، فرآوری دانه های روغنی، تولید دستگاه های شیردوش ثابت و سیار تجهیزات دامپروری و کشاورزی، تولید تجهیزات مرغداری، تولید مکمل، کنسانتره و افزودنی های خوراک دام و طیور و نهاده های وابسته به آن، تجهیزات مرغداری و خوراک دام و طیور و آبزیان می باشد.
وی تصریح کرد: همچنین طراحی، تولید و ساخت انواع دستگاههای بسته بندی علوفه، داروهای دام و طیور، مرغداری پرورش پولت، خوراک دان، پسته، کشاورزی، تخم مرغ، تولید سیستم های سرمایشی و گرمایشی صنعتی، اتوماسیون مرغداری از جمله زمینه فعالیت مشارکت کنندگان این نمایشگاه است.
نیک فطرت یادآور شد: این نمایشگاه در مدت برگزاری در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان قزوین از ساعت 15الی 21 پذیرای بازدید علاقه مندان و متخصصان است.
7389/ 614

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال