نمایشگاه بین المللی کشاورزی، صنایع و ماشین آلات وابسته در قزوین گشایش یافت

قزوین- ایرنا- پنجمین نمایشگاه بین المللی صنایع و ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها، آبیاری و آب رسانی، کشاورزی ارگانیک و صنایع تبدیلی عصر سه شنبه در قزوین گشایش یافت.

به گزارش ایرنا،این نمایشگاه با حضور بیش از 70 مووسسه و شرکت داخلی و نمایندگان شرکت های خارجی در فضایی به مساحت سه هزار و 600 متر مربع در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی قزوین دایر شده است.
مشارکت کنندگان این نمایشگاه 35 درصد در بخش کشاورزی و نهاده ها، 35 درصد در بخش آبیاری و آبرسانی و 30 درصد در بخش ماشین آلات کشاورزی حضور دارند.
این نمایشگاه به مدت چهار روز برای بازدید علاقه مندان به صنعت کشاورزی دایر خواهد بود.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین در حاشیه برگزاری این نمایشگاه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ،هدف از برگزاری این نمایشگاه را ایجاد فضای رقابتی جهت ورود به بازارهای جدید، ارایه توانمندی های مشارکت کنندگان، اخذ سفارش از مشتریان جدید، کانالهای توزیع و ایجاد نمایندگی، تبادل اطالعات و تجربیات دانست.
'هادی نیک فطرت' افزود:معرفی کالا و خدمات جدید مشارکت کنندگان، سنجش توان رقابتی مشارکت کنندگان، افزایش میزان تبلیغات در سطح عموم، تحقیق بازار و بازاریی از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
وی اظهار داشت: با توجه به اهمیت بخش کشاورزی و جایگاه استان قزوین در این حوزه و تولید محصولات متعدد، سومین نمایشگاه بین المللی صنایع و ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها، آبیاری و آب رسانی، کشاورزی ارگانیک و صنایع تبدیلی در قزوین برگزار شده است.
نیک فطرت ادامه داد: وی خاطرنشان کرد: مشارکت کنندگان در این نمایشگاه از استان های تهران، اصفهان، زنجان، قزوین، قم، خراسان رضوی، کرمان، البرز، گرگان همدان و مرکزی هستند.
نیک فطرت ادامه داد: همچنین نمایندگانی از کشورهای هلند، برزیل، سریلانکا، اسپانیا، نروژ، دانمارک، فرانسه، بلژیک، آمریکا، انگلیس، آلمان، هند، چین، تایوان، ترکیه، آذربایجان، ارمنستان، ترکمنستان، سوئد، سوییس و ایتالیا در این نمایشگاه حضور دارند.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین خاطرنشان کرد: برپایی تولیدات و رونق اقتصاد کشاورزی و ایجاد حرکت مثبت در شرایط متفاوت اقتصادی امروز کشور از جمله ویژگی های این نمایشگاه است که امیدواریم با برگزاری این نمایشگاه و عرضه محصولات مختلف ویژه توسط شرکت های داخلی شاهد حرکت به سمت مصرف کالای داخلی باشیم.
پنجمین نمایشگاه کشاورزی، نهاده ها، آبیاری، آبرسانی، صنایع و ماشین آلات از 18 لغایت 21آذر ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین از ساعت 15 تا 21 پذیرای بازدید متخصصان و علاقه مندان خواهد بود.
7389/ 614

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال