پنجمین نمایشگاه کشاورزی، صنایع و ماشین آلات در قزوین برگزار می شود

قزوین- ایرنا- مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین، از برگزاری پنجمین نمایشگاه کشاورزی نهاده ها، آبیاری، آبرسانی، صنایع و ماشین آلات کشاورزی در این استان خبر داد.

'هادی نیک فطرت' روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این نمایشگاه به مدت چهار روز با حضور بیش از ۷۰ مووسسه و شرکت داخلی و نمایندگان شرکت های خارجی در فضایی به مساحت سه هزار و ۶۰۰ متر مربع در این استان برگزار می شود.
وی اظهارکرد: مشارکت کنندگان این نمایشگاه ۳۵ درصد در بخش کشاورزی و نهاده ها، ۳۵ درصد در بخش آبیاری و آبرسانی و ۳۰ درصد در بخش ماشین آلات کشاورزی حضور دارند.
نیک فطرت اضافه کرد: این رویداد اقتصادی می تواند به ایجاد فضای رقابتی به منظور ورود به بازارهای جدید، ارایه توانمندی های مشارکت کنندگان، اخذ سفارش از مشتریان، گسترش کانال های توزیع و ایجاد نمایندگی و تبادل اطلاعات و تجربیات کمک کند.
وی همچنین معرفی کالا و خدمات جدید مشارکت کنندگان، سنجش توان رقابتی مشارکت کنندگان افزایش میزان تبلیغات در سطح عموم، تحقیق بازار و بازاریابی را از اهداف این نمایشگاه برشمرد.
این مسوول خاطرنشان کرد: مشارکت کنندگان در این نمایشگاه از استان های تهران، اصفهان، زنجان، قزوین، قم، خراسان رضوی، کرمان، البرز، گرگان همدان و مرکزی خواهند بود.
نیک فطرت ادامه داد: همچنین نمایندگانی از کشورهای هلند، برزیل، سریلانکا، اسپانیا، نروژ، دانمارک، فرانسه، بلژیک، آمریکا، انگلیس، آلمان، هند، چین، تایوان، ترکیه، آذربایجان، ارمنستان، ترکمنستان، سوئد، سوییس و ایتالیا حضور خواهند داشت.
وی یادآور شد: پنجمین نمایشگاه کشاورزی، نهاده ها، آبیاری، آبرسانی، صنایع و ماشین آلات از ۱۸ لغایت ۲۱آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین از ساعت ۱۵ تا ۲۱ پذیرای بازدید متخصصان و علاقه مندان خواهد بود.
7389/ 614

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال